Sayfa 10/672 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    hangi kanaldan yazacaksınız? Ben de yazayım.
    kendi isgyo sitesinden yatirimci iliskilerine yazdim.

Gectigimiz yil ISGYO ve TSGYO sirketlerinin birlesim haberleri uzerine ozellikle piyasada islem goren ISGYO hisselerinin uzerinde asagida belirtecegim konularda cesitli spekulasyonlar yapilmis ve belirsizlikler olusmustur. Bu nedenle hisse fiyatlari konusunda mevcut piyasa kosullari gozonune alindiginda, bilhassa kucuk yatirimcilar nezdinde gercegi yansitmayan ve menfi anlamda dusuk fiyatlamalarin gerceklestigi ve kucuk yatirimcinin zarara ugratildigi intibasi olusmustur.

Bu baglamda sirketinizin kurumsal bilgilendirme organlari vasitasi ile kamuoyunun daha fazla aydinlatilmasi ve kucuk yatirimcinin haksiz piyasa manipulasyonlarina karsi savunmasiz birakilmadigina dair bir guven telkini olarak,
    - TSGYO sirketi ile birlesim sartlarinin detaylari, esas birlesimde baz alinacak bilanco donemi hangi donem olacaktir?
    - Birlesmeye muhatab sirketlerin mevcut borclari konusunda izlenecek yol haritasi vs ayrintilari nelerdir?
    - Birlesmeden dogacak (varsa sayet) potansiyel zarardan mevcut ortaklarin haklarinin korunmasi ve zarara ugramamasi icin ne gibi tedbirler alinacaktir?

Yukarida belirtilen hususlada mumkun mertebe biz kucuk yatirimcilarin da musterih olmasi icin kamuoyuna aciklama yapmanizi bekliyor ve umitediyoruz.

Saygilarimla,

xxxx

2.  Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku

Gectigimiz yil ISGYO ve TSGYO sirketlerinin birlesim haberleri uzerine ozellikle piyasada islem goren ISGYO hisselerinin uzerinde asagida belirtecegim konularda cesitli spekulasyonlar yapilmis ve belirsizlikler olusmustur. Bu nedenle hisse fiyatlari konusunda mevcut piyasa kosullari gozonune alindiginda, bilhassa kucuk yatirimcilar nezdinde gercegi yansitmayan ve menfi anlamda dusuk fiyatlamalarin gerceklestigi ve kucuk yatirimcinin zarara ugratildigi intibasi olusmustur.

Bu baglamda sirketinizin kurumsal bilgilendirme organlari vasitasi ile kamuoyunun daha fazla aydinlatilmasi ve kucuk yatirimcinin haksiz piyasa manipulasyonlarina karsi savunmasiz birakilmadigina dair bir guven telkini olarak,
    - TSGYO sirketi ile birlesim sartlarinin detaylari, esas birlesimde baz alinacak bilanco donemi hangi donem olacaktir?
    - Birlesmeye muhatab sirketlerin mevcut borclari konusunda izlenecek yol haritasi vs ayrintilari nelerdir?
    - Birlesmeden dogacak (varsa sayet) potansiyel zarardan mevcut ortaklarin haklarinin korunmasi ve zarara ugramamasi icin ne gibi tedbirler alinacaktir?

Yukarida belirtilen hususlada mumkun mertebe biz kucuk yatirimcilarin da musterih olmasi icin kamuoyuna aciklama yapmanizi bekliyor ve umitediyoruz.

Saygilarimla,

xxxx
    Gelecek cevabi yazayim, görüşmeler devam etmektedir,tum detaylar kamoyu ile paylasilacaktir tadinda birşey.

3.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Gelecek cevabi yazayim, görüşmeler devam etmektedir,tum detaylar kamoyu ile paylasilacaktir tadinda birşey.
    aslinda ben de ayni fikirdeyim fazla da umitli degilim o konuda ama benimkisi bir tepki babinda rahatsizlik vereyim gibisinden,
    En azindan birisinin kafasi atti sabri tasti desinler.

4.  Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku

Saygilarimla,

xxxx
    benzer temayı kendi cümlelerimle ben de yazıyorum şimdi.

bence bu yazıları artırırsak ne oluyoruz diyebilirler.

5.  Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku
    aslinda ben de ayni fikirdeyim fazla da umitli degilim o konuda ama benimkisi bir tepki babinda rahatsizlik vereyim gibisinden,
    internet ortamında SPK'ya yazabilir miyiz?

6. Beyler, günlerdir cevabını araştırdığım bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. ISGYO ya bugün 100 bin TL yatırdığımız zaman yıllık yaklaşık 5000 TL temettü veriyor. Rakam iyi mi? idare en azından hiç yoktan iyidir. Verdiği bedelsizleri de enflasyona karşı koruma olarak varsayıyorum.
    Asıl soracağım şu,
    Bugün ki bu şartlar önümüzdki yıllarda daha olumluya dönebilir mi? Emlak alıp kiraya vermek yada bir arsa alıp beklemek yerine bu hisse önümüzdeki yıllarda daha avantajlı olabilir mi? Hisseyi iyi tanıyan inceleyen arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. şimdi yazdım.

[email protected] bu maile gönderebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku
    Mantıklı hareket

Sayfa 10/672 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •