Sayfa 104/672 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    ben de pozitif bakmaya çalışıyorum. Lakin her badireyi atlatmamıza rağmen tık yok
    Bizim hissemiz maalesef yeterince yükselmedi. Bakire kız gibi bekliyor. Fakat yükselmeyecek anlamı çıkmaz.
    geçen yıl bende 2 adet hisse vardı. isgyo ve ismen.
    ismen i 1,02 veya 1,03 ten verdim. (tekrar geri almak kaydı ile. Ama bir daha almak nasip olmadı.)
    Şu an ismen isgyo ya göre %75-80 fazla performans gösterdi. (ismen bugün 1,75 TL yi gördü)
    isgyo ise geçen yoldaki aynı fiyatlara bile gelemedi hala.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Fonda kaldı 358 milyon tl.
    İŞ GYO dan alımların devamı gelirmi?

YTD
    bence daha önce yazdığım gibi fon ağırlıklı olarak tsgyonun mallarını alacak herhalde...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sorun son 8 yıllık sorun-**özellikle
    işfinansalda ilk operasyon sonra ufaktan işgıyoda ..işfinansal operasyonu devam ediyor ..borsadan beleş fiyatlı el değişim muazzam şekilde devam ediyor..sona gelindi gibi..de bakalım izleyenler ne yapacak**?
    sıra da işgıyo el değişimi ufaktan biraz temkinli***
    bunun için ilk hamle baskılama devam ediyor..beleş hisse alımları ufaktan devam ediyor..sırada bist 100 den çıkış..kötü bilançolar ve hurraaaa ***??
    işsandıksal hisse el değişimlkerinin nedense*? farkında değiller.**
    olan k.yatıırmcıya oluyor..
    nasılsa bol mayış bol jestiyon bol fındık fıstık zeytin devam ediyor.***

bugünkü 2 satış beni tatmin etmedi. örneğin antalya da ki binanın kira getirisi, satış fiyatını 13 yılda karşılıyor. oysa bugün kira getirisi ile ev fiyatını 20 yılın altında sağlayan mülk bulmak mümkün değil.

5. işin* özü* ince* sorunu devam ediyor..lüküs hayat sendromu **ince ince** özü ince ** şekilde sorunlu büyük sorunlu devam ediyor.**
    işfinansal dan sonra sıra iş gyo da çok kişi izliyor ..işfin ansal da henüz bitiş son olmadı**daha....?
    işgyo da da yediririz yeriz ***devam etsinler bakalım*..??

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    bugünkü 2 satış beni tatmin etmedi. örneğin antalya da ki binanın kira getirisi, satış fiyatını 13 yılda karşılıyor. oysa bugün kira getirisi ile ev fiyatını 20 yılın altında sağlayan mülk bulmak mümkün değil.
    Eşşek bunlar Eşşek

7. En azından expertiz değerinin % 15 üzerinde satmışlar

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 104/672 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •