Sayfa 108/672 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. olay g.müdürü olaylarını çoktan aştı..işfinansın son 8 senesini inceleyin .**nASILhisse el değişimi olmuş**??Türkiye borsalarında bir örneği yok.**hemde işbank grupda**....olay büyük **..
    bunlar bi yerlere yem vermeye devam ediyorlar..o yemler sonra ne olacak acaba..
    bu arada k.yatırımcı düşmanı spek hisseyi 0.4 deftwer değerli iişlemde tutmaya devam ediyor..bu spek halkı pek sevmiyor..pissss fakirrr ci kafa ..bu..**??tv de vardı böyle replik.***

2.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Is gyo genel muduru simdi otel projesine yoneliyor, kafalari gec calistigi belli, konut arzi yukseldi konut projeleri bu enflasyon ve faiz ortaminda artik prim vermez.
    Otel yaparsin bir isletmeye kiralarsiz gelirine bakarsin.
    Manzara adalardan 3 ayda 10 daire satabilmisin daha 400 konut satacaksin.400 yeni alici bulacaksin nah bulursun bu fiyatlara.
    nah bulur

3. 1,49 vermeye çalışıyorum. gitmiyor. iyice ayak malı oldu

4. İsgyo günlükçülerini seviyorum 1.49 yazdım 1.48 verdiler kapanışta, tam beklediğim gibi. Yatın da verseler alacağım, alış giriyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    İsgyo günlükçülerini seviyorum 1.49 yazdım 1.48 verdiler kapanışta, tam beklediğim gibi. Yatın da verseler alacağım, alış giriyorum.

Ne zaman satacaktınız ya da kaçtan? Günlükçü müsünüz?

6. Hale bak bok gibi

7.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Hale bak bok gibi
    Satamadığıma bin pişmanım
    Nereden bulaştım

8.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Ne zaman satacaktınız ya da kaçtan? Günlükçü müsünüz?
    Günlükde işlem yapıyorum ağırlıklı, 1.48 alış yazdım, 1.50 ve 1.51 satış larım var. Ancak orta ve uzun vadeli tutacağım hisselerin başında, diğeride sahol . Bu hisseyi alıp temettü zamanına kadar tutulabilir,

Sayfa 108/672 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •