Sayfa 121/672 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Hisseleme hisselememe hisletme hisme hisse hisseleme his

2. SISE'den KAP açıklaması.

>>>>
    Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama
    Özet Bilgi
    Çayırova Cam Sanayii A.Ş. Aktifinde Kayıtlı Çayırova Gayrimenkullerine İlişkin Haber ve Söylentiler Hakkında

Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Açıklamalar

Şirketimiz bağlı ortaklıklarından Çayırova Cam Sanayii A.Ş. aktifinde kayıtlı bulunan Çayırova gayrimenkullerinin likit hale getirilmesi konusunda Şirket yönetimi tarafından herhangi bir karar alınmamış olup bazı yerel medya kuruluşlarında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    SISE'den KAP açıklaması.

>>>>
    Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama
    Özet Bilgi
    Çayırova Cam Sanayii A.Ş. Aktifinde Kayıtlı Çayırova Gayrimenkullerine İlişkin Haber ve Söylentiler Hakkında

Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Açıklamalar

Şirketimiz bağlı ortaklıklarından Çayırova Cam Sanayii A.Ş. aktifinde kayıtlı bulunan Çayırova gayrimenkullerinin likit hale getirilmesi konusunda Şirket yönetimi tarafından herhangi bir karar alınmamış olup bazı yerel medya kuruluşlarında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.
    isgyo ile ilgisi nedir?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    isgyo ile ilgisi nedir?
    Grup şirketlerinin gayrimenkullerini ISGYO alıyor genelde, İş Bankası da kredi açıyor, bilançoları düzeltiyorlar. Yükü halka açık ortaklara kalıyor. Tuzla'da ve Topkapı'da v.s. şirketlerin arazisi değerlendirildi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. 10 sene önce falandı , işbank mülkiyetindeki sirkeci şubesi binasını bana göre fahiş bir fiyatla isgyo ya satmıştı .

O gün isgyo benim için bitmişti ....

Geçenlerde o bina bir şahsa bana göre kelepir fiyata satıldı , şube de alıcının kiracısı oldu !

rahatsız ettiysem özür dilerim .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Sahi Çankaya'daki yer neden satıldı ihale nasıl geçti acaba

7. Borsada beleş baskılı defter değeri yarı değerli ORganize hisse el değişimleri Türkiye'de ilk izle incele araştır tetikçilik yapanlarda araştırsın çok çok önemli

8. Yakında ulusal medyada hisselemeler abidiklemeler kim bu organizeler

Sayfa 121/672 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •