Sayfa 144/672 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. kademeyi 1,43-1,44 TL de tutarak, 1,44 e satış girildikçe alıyorlar.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Anlaşılan henüz vakti saati gelmemiş ))
    Bu arada 1.1 milyar tl borcunun %20 sini son 2 satış ile indirmiş olması bilanço yu finansal giderlerin azalması icin kullanacağı anlamına gelir mi dersiniz

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben bugün 1.50 beklerdim
    Fakat tahta yapıcı tüm gücü İLE 1.44ü geçmeye müsaade etmiyor
    Gardirobuna TÜKÜREYİM senin spek

4.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Bu arada 1.1 milyar tl borcunun %20 sini son 2 satış ile indirmiş olması bilanço yu finansal giderlerin azalması icin kullanacağı anlamına gelir mi dersiniz

Baronlar anlaşılan saat 11den sonra karar verecek çıksın mı düşsün mü?

5.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku

Tahvilin geri ödemesini karşılar eldeki diğer kaynaklarla, 800 milyon bir şey kalır banka kredisi olarak, bunun bir miktarı döviz, 250 milyon kadarı döviz açık borcu, sanıyorum burdan önemli kur farkı geliri de yazacak.

6. Benim alışlarım 1.41 ve 1.40 da inşallah verir bir emekli fonu veya banka fonu.

7. usd ve eur borcundan onemli bir kur farki geliri yazmiyor..ikinci ceyrek 6,5 moi tl gibi yazmisti zaten... bu yillikta -2.7mio tl zarara indirmesini saglamisti ...

aralik 2016 kapanis kurlari usd icin 3,5192 eur icin ise 3,7099

bu ceyrek te ise kar yazmiyor aksine -750bin tl gibi bir ilave kur zarari yaziyor, cari kurlar ile ... eur 4,1254 de ...

sevgiler

inistanbul satislari bilancoya girdikce borclanma dusecek, goreceli cunku bu sefer Tuzla icin yeni finansman ihtiyaci dogacak,keza kkoy ve diger projeler

hissenin uzerinde ki baskinin ana nedeni potansiyel tememttu ve bedelsiz beklentisi uzerinden ve yuksek faizler

8. yıl sonunda kurun ne kadar olacağı belli olmaz, bu gidişle dolar 3400 altını da görebilir, global piyasada para bolluğu malum, türkiyede de faizler yüksek, cari açığa ihtiyaç var.
    Diyelim Kur farkı geliri bile olmazsa borcun 250 milyonu yıllık yüzde 4 civarı gibi düşük faizde, 2016da itfa edilen tahvillerin de cazip olduğunu sanıyorum, faiz oranını göremedim, tabi dolayısıyla toplam faiz gideri beklenenden de düşük kalacak, cari faizler yüksek ama borç yapısında tl banka borçların oranı azalıyor

30.6 da dolar kuru 3.52 civarındaydı, euro çok mühim değil miktar az, nasıl kur farkı zararı yazar ben anlamadım.

Hisse üzerindeki baskı spekden kaynaklanıyor, adamın acelesi yok, uzun vadeci, yok pahasına piyasadan topladığı kadarıyla toplayacak, ama yakında bu hisseye de bir kaç grup girecek sanıyorum, bu fiyyatlarda spek hisse artık toplayamayacak. Sıra yakında buna da gelir.

Sayfa 144/672 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •