Sayfa 394/672 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by ismailharman78 Yazıyı Oku
    teşekkürler.

Derinlik görebiliyor musunuz?

2. hisselerinborsada baskılı el değişiminde**görmeyin duymayın talişmatı kimden**çok önemli....
    işfinans el değiştirdi..işfaktöring işfinansın içinde gitti.sırada işgyo ve tskb..
    işsandıksal ve chp ...**görüyor .****bu el değişim leri
    başka örneği yok..
    merdiven altı şirketlerde bile yok...
    organizasyon nasıl kuruldu kişmler kurdu..araştırılmalı.-**
    Aziz Atatürkün Türk Milletine armağanı işbank**iştirakler neden borsada elden çıkıyor**kimler planlıyor nasıl oluyor...
    denetim mekanızmasının çok önemli tıkandığı ortada chp tıkandı**Cumhurbaşkanlığı Denetim Kurulunun Halk adına denetimi kaçınılmaz boyutlara geldi...aciliyet****

3. yüzlerce milyonluk hisse kazancı***misler gibi sistem ..el değişimlerin bir kısmıda şirket parasından al olum git hisse al kendine sişstemi**
    bide bu siistemin telepatik**güçlere sahip hisseden varsa*ne para vurmuştıur..**arada***telepaik güç kolay değil...
    petrolofisi gsm zeytin falan derken son travmalarda iştiraklerde başlayaa elk değişim..hemde misleer gibi baskılı organize yüzlerce milyon hise kazançlı..oh ohhh..deyme keyfe..

4. bu arada gyo lar ortalama d.d 0.9** işgyo ne**0,3*larda ***borsada yok böylesi ...ihlaslar bile geçti bunları..sistem güzel...**devam diyo organizeler.**nede olsa organizeler***az kaldı***devam organizeler.****

5. Cezalıydım. Cezam bitti.

Deli fişek inşallah bu hafta.

https://hisse.co/konu/gyolarin-finansallari

6. Bu senette beni borsadan soğuttu
    Düşmüş çıkmış umurumda değil
    Düşüşte önde gider
    Çıkışta tepki vermez
    Sistem aynı,,,ytd

7. 1.09 dan biraz sattım, ya 1.07 ye verseler dönüp almam, bu kadar sıkılmaz bir hisse. Kimse daha almıyor, alan bin pişman olmuş.

8.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    1.09 dan biraz sattım, ya 1.07 ye verseler dönüp almam, bu kadar sıkılmaz bir hisse. Kimse daha almıyor, alan bin pişman olmuş.
    Hisseyi toplayanların tam hedeflediği algı O noktaya getirmişler

Betası düşük bir hisse, genelde bu yükselişleri arkadan takip ediyordu. Öyle bir şey yapabilir. YTD.

Sayfa 394/672 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •