Sayfa 401/672 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Evet 3 milyon lot eksi

2. Bilançoyu fiyatlıyo herhalde. ama geçen bilançoyu.

3. viopandtrader bir analiz yapabilecek misin?
    kim çatlattı zemini

4. anlık satışta bi anda 2 milyon sattılar sanırım
    değil mi

5. işfinans **yazıyoruz çünkü çok kötü bir örnek..**
    nasıl ve ne zaman borsa payları el değiştirmeye başlandı.operasyon borsa paylarının %v 75 beleşe bir kısmıda tamamen beleşe**şirket ödemesi temettüden **(sadece teşvik amaçlı.**yatırımcı kardeşimize.**kıyak*yarasın )))
    sonra borsa tarihinde görülmemiş duurm ..
    aynı zamanlarda başlayahn işgyo borsa payları el değşimi borsa paylarının yaklaşık % 10 unda falan haber kesilmiş ..cezada yemişdi.**organize sistemli loplayan.**
    şimdi işbaşında herhalde ..işfinans iştak kabarrtı..kimse den ses yok..denetçi chp den tık yok...halkın emaneti bankanın iştirakleri borsa payları borsadan beleşe bir kısmıda tamamen beleşe şirket ödemesiş te emem tüü den...el değişim..
    halk adına denetim yapan chp den ses yok mutlular belliki..
    petrol ofisi gsm zeytincilik travmalarından sonra işfinan stravması ardından işgyo ..-***oh ohh muazzam işler..
    spekimiz canımız herşeyimiz illa da illa diyo meydan boş diyo görmüyorlar diyo iştimiyorlar diyo..bu işler abidik gubudik işlewr diyo...
    kelebek*etkisi*** başladığında bakalım nerelere gidecek*****???

6. Sayın İlgili,

Yatırımcıların Borsa’daki alım-satım işlemlerinde ilgili sermaye piyasası mevzuatına uygun hareket edip etmediği Sermaye Piyasası Kurulu tarafından gözetilmekte olup, Şirketimizin bu konuda alabileceği bir aksiyon bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,

Yatırımcı İlişkileri Bölümü

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

7. 20 aralık 2017'de İş bankası olarak ''Bankamız Yönetim Kurulu tarafından alınan kararla, Borsa İstanbul'da işlem gören ortaklıklarımızdan T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., İş Finansal Kiralama A.Ş., İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin paylarının, ödenmiş sermayelerinin azami %3'ü ile sınırlı olmak kaydıyla, Alım Satım Amaçlı Finansal Varlıklar hesabında izlenmek üzere piyasadan satın alınması konusunda karar tarihinden itibaren 2018 yıl sonuna kadar Genel Müdürlük yetkili kılınmıştır.'' açıklaması gönderiyorsun. O tarihten itibaren 1 lot İŞGYO hissesi aldınız mı acaba? Şayet almadıysanız niye bu açıklamayı KAP'a bildirdiniz? Hisse geri alımı yapmak için İŞGYO'nun 1'in altına düşmesini mi bekliyorsunuz?

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bana göre bu fiyatlar yatırım için oldukça uygun. Bu fiyatlardan hisseyi elden çıkarmak kadar yanlış bir şey düşünemiyorum.
    Bugün 1,06 TL den aldım ama 1,05 e alamadım.
    Ama bu fiyatlarda kalırsa diğer hisselerden satıp almaya devam edeceğim.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 401/672 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •