Sayfa 403/672 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Şu ikinci çeyrek bilançosunda çok uzaklaşırız buralardan
    Kar kac gelir ki? Ben yükseliş olacaksa seçimi CHP alırsa olur diye düşünüyorum.isbank ortağı CHP ondan.chp alır mı onu bilmiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Kar kac gelir ki? Ben yükseliş olacaksa seçimi CHP alırsa olur diye düşünüyorum.isbank ortağı CHP ondan.chp alır mı onu bilmiyorum
    nelerden umut eder olduk yahu
    CHP'ydi seçimdi
    Kağıt düşmeye görsün

3. düşmek için fırsat kolluyor
    ucuz mal var bekleşiyorlar
    leş kargaları
    kan emiciler
    parazitler...

4.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    chp iktidar olduğunda yükseleceğini beklersek biz bittik o zaman. Bu kırmızı karın yağmasını beklemeye benzer..,

5.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    chp iktidar olduğunda yükseleceğini beklersek biz bittik o zaman. Bu kırmızı karın yağmasını beklemeye benzer..,
    Karışmayayım diyorum ama dayanamadım, CHP iktidarı ile ne ilgisi var? CHP ne vadediyor? inşaat işlerine son verip teknolojik atılım yapmayı, asıl CHP iktidara geldiğinde emlak balonu patlayacaktır bu hisse duman olur. AKP gelirse mütahitlere teşvik ve rant yaratma stratejisi devam eder, emlak ve inşaat sektörü yüksek karlılıklara döner.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Karışmayayım diyorum ama dayanamadım, CHP iktidarı ile ne ilgisi var? CHP ne vadediyor? inşaat işlerine son verip teknolojik atılım yapmayı, asıl CHP iktidara geldiğinde emlak balonu patlayacaktır bu hisse duman olur. AKP gelirse mütahitlere teşvik ve rant yaratma stratejisi devam eder, emlak ve inşaat sektörü yüksek karlılıklara döner.
    Sayın Serkan74 zaten bu konuların yeri burası değil. Bende sizinle aynı fikirdeyim. O yüzden latife yaparak yaklaştım.

7.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Serkan Bey merhaba, iyi düşünüyorsunuz, hoş düşünüyorsunuz da sizin umut bağladığınız politikanın da bir açmazı var. Bahsettiğniz politikalar ülkeyi ekonomik krizin göbeğine getirdi. Ekonomik kriz ortamında daha nasıl teşvik edilebilir gayrimenkul sektörü?

Bahsettiğiniz politikaların temelinde yurtdışı borçlanmalar yatıyor ki biz dış boçta limitlere dayandık. Hane harcaması gibi düşünün maaşımızdan fazlasını harcıyorduk, kredi kartı borcunu kredi kartı ile kapatıyorduk, şimdi kredi kartı limitleri doldu. Yani gerçekle yüzleşme zamanı geldi geçiyor...Zaman kemer sıkma zamanı artık.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8. Saadet partisi gelirse işgyo 3 lira olurmuş ������
    Manyaklığa vurduk iyice

Sayfa 403/672 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz