Sayfa 490/672 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Endeks 1 düşünce bu 5 düşüyor, alınca hemen 5 kademe düşer, satınca hemen 5 kademe yükselir, spekülatif bir hisse. Bu sefer 90 altını bekliyorum.
    evet çok spekülatif, twitterda sosyal medyada, forumlarda speküle edeni çok... Yığınla

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Endeks 1 düşünce bu 5 düşüyor, alınca hemen 5 kademe düşer, satınca hemen 5 kademe yükselir, spekülatif bir hisse. Bu sefer 90 altını bekliyorum. Kadmelerdeki alışlarımı hep iptal ettim, adam verdikçe verdi.
    Bu tip beklentiler yazmayın bence.. Teknik analizdeki destek dirençleri yazmak daha anlamlı

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Öyle kolay kolay ekmek yemek yok bu hissede Bir iki hafta içerisinde tekrar 1'in üstüne atacağını tahmin ediyorum. Sabırla bekleyeceğim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Kapanışa doğru tekrar 1 görür hatta yukarısı.

5. işgyo ve tskb **
    işfinans (içinde işfaktöring hediyesi**)borsa paylarının borsada yaklaşık % 75 gibi el değişimi..bu değişimde teeemmmemm tüüü pay oranı ne kadar*şirketin yeni büyük ortağı**kim..işbank gruba nasıl bir sinerji be stareji vede mali destek kazandıracak..çok önemli***
    bu değişimlerde işfinasta yetkili olan çalışanlarımızdan suat tskb ye diğeride işgyo ya **terfi **ettirildi..**
    gerçi 2 hissede çökertmeden halilim pozisyonunda**??ossun**??
    sahi şirketinizin iştiraki borsada borsa payları tek*elden yönetimsel etkili el değiştirse arada sizde mesela dur bekle al şu te emem tüüyü ..falan deseniz bu arada ..bu yatırımcı kardeşimizde ne yapsın tabi hisseye yatıırm yapsıun..yatsın kalksın bi sabah k.yatıırmcılar bi baksın hisselerin % 75 i el değişmiş.şirket sahibi olarakta mesela siz aaaaa..ne olmuş öyle öylemi olmuş falan deseniz....de sorun işte burada tıkanıyor..şirket sahibi yok.****?*olan k.yatıırmcıya ..
    işgyo da i.t diye bir okul yapan iyileksever**bakmış memmbaaa iyi oda borsadan yaklaşık o dönem % 10 gibi toplamaya başlarken bi anda durmuş mneden**??bilinimyor..**sırasınımı bekliyordu acaba...bu i.t de ne kadar te ememe tüüü aldı ve hisseye yatırdımı **mesela acaba..
    neyse şans işte kötü talih tesadüf***işfi,nansın 2 başarılı çalışanı şimdi işgyove tskb de..**tesadüf işte çökertmeden halilim pozi,syonu devam ediyor..
    bu arada halk adına yönetimde olan chp **eski siyasetçileri *haberleri vardır muhakkak.ayrıca sayın kılıçdaroğlunada mecburen rapor gidiyordur..da ne diyorlardır**acaba bu yeni oluşumlara****??sorduklarında ne diyeceklerdir acaab..
    bu arada tabi 2 gündür gündemde chp**üst akıl falan **ne anlamadık...???acaba **?hisse değişimler falan...k.yatıırmcı ızdırapları falan..neyse .**

6. bu arada tetikçi kardeşlerimiz arada nemalanan spek bilgili kardeşlerimiz sahi bu işgyo ve tskb olayı ne şans değilmi tesadüf işte..işfinanstan sonra..**
    siz tetikçiliğe devam edin..
    şu an işgyo borsanın mali**en itibarsız şirketlerinden biri..işi azıttılar aceleleri var demekki bu halil pazarlamacıların.çok aceleleri var ..yağmadan **mal ..**?kim bu halil pazarlamacı kardeşimiz nasıl kurdu ***önemli***

7. Kerizleri silkeleyip yola devam.
    Sabır sabır sabır sabır.

8. Propolis sen eski ısbankasi calisanimisin istenmi attılar hayırdır.
    Yaşını bilmiyorum ama sana kardeşim diyorum varsa somut suç teşkil eden şeyler gel söz ben iş bankası chp li yöneti.randevu alacağım orda anlatırsın ok.
    Bak burdan sana çağrım gel gidelim bildiklerini anlat eğer bunu yapmazisen o zaman senin için bilinçli manipülasyon yapan kişi olduğunu düşünürüm.
    Son düzenleme : Infernobroker; 01-08-2018 saat: 13:09.

Sayfa 490/672 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •