Sayfa 5/672 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. 1,57 - 1,58 - 1,59 - 1,60 fiyatlarda haftalarca toplam hacimde baktigimizda yuz milyonu askin trade oldu,
    Bir gun icinde 4 milyon bile hacim yapmadan 1,55 kapatti. Daha ne diyelim? teknik temel cacik oldu.
    Cay kasigiyla topladigimizi kazanla devirdi namussuz!

2. Gerçekten teessüf ettim bu kağıda. Üç beş kuruş yatırım yapalım dedim, adamlar TGSYO mudur ne zıkkımdır birleşicez haberi çıkardılar, aylardır ekrandayız, bir gıdım kıpırdamıyor. Bu kadar mı terbiyesizlik olur. Ne teknik ne temel... hepsi yalan oldu. C grubu hisse kadar bile olmadı. Yatırımcı ilişkilerine mail attım ses yok. Adam temettü veriyorum dedi bedelsiz veriyorum dedi üstüne düştü. Bu manipülasyon değilse nedir? Kim el atacak bu kağıda. Kar eden bir kağıt değil mi? Yanlış mı okuyoruz... hergün tuzlayı görüyoruz bi sürü proje kiralar vs.
    Sinir hastası olmasam bari

3. Al işte 1,55'e çıpa attı. Yerinden oynatabilene aşkolsun. Yazıklar olsun. Keriz silkeliyorlar dedik 15 Temmuz sonrası hala sürünüyor. Hiç unutmuyorum 15 Temmuz'dan önce cuma günü zirveler yapıyordu. Noldu ki ondan sonra. Bir TGSYO haberi. Rezillik.

4. Endeks %3 yükseliyor bu %0,64 yükselirse ne ala, endek %1 düşüyor, bu %2 düşüyor. Aylardır böyle. ABV böyle kağıdın.

5. Bir de o yatırımcı raporları 2 lira 2,5 lira hedef fiyat vermiyor mu o raporları parçalayasım geliyor. Biz 1,60'ı geçsek göbek atıcaz, 1 yıl oldu neredeyse, yuhhh. AL mış aldık evet

6. Birleşeceksen bir ayda birleş 4 ay oldu, bu kadar mal mal bakılır. Kimse de tepki göstermiyor. Kağıdı öldür sonra birleştir. Elalemin borçlu şirketiyle neden birleşiliyor zaten bilen var mı

7. Birlesmeye karsiysan yapabilecegin seyler ttk da yazar, genel kurul var gidilir adamlara hesap sorulur,yatirimci iliskileri cevap vermiyorsa spk ya sikayet edilir ayar verilir, sirkete dava acilabilir illa avukata gerek yok biraz okuma yazman varsa dava acabilirsin bir dilekce ile.fiyat yukselmiyor diye tabiki dava acamazsin, burda yazarak ancak icini dokersin,

8. Birlesmeye kilif bulamadilar 2016 da zarar eden ozsermsyesi eriyen sirket ile ne gerekçesiyle birlesiceksin kime nasil açıklayacaksin bunlara halen kilif arıyorlar bulunca birlesme karari verirler

Sayfa 5/672 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •