Sayfa 500/672 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. kimse yok mu
    0.97 gördü geri döndü
    neler oluyor acaba....

2. Tsgyo riski kalktı herhalde
    Kendi göbeklerini kesmişler
    https://kanalfinans.com/raporlar/his...z-ve-yorumlari

3.  Alıntı Originally Posted by ismailharman78 Yazıyı Oku
    Tsgyo riski kalktı herhalde
    Kendi göbeklerini kesmişler
    https://kanalfinans.com/raporlar/his...z-ve-yorumlari
    tsgyo yu batıran bol bol bankadan kredi kullanıp, hem de dövize endeksli, pandora gibi alışveriş merkezi kurup işletmek olmuş, bundan ders almamış gibi geçm,i işgyo yönetimi de benzer girişimlere girişmiş, bol bol kredileri hovardaca savurmuş, bonusları ceplerine koymuş, çekmiş gitmişlerdir. Tam rezaletin daniskası.

4.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    tsgyo yu batıran bol bol bankadan kredi kullanıp, hem de dövize endeksli, pandora gibi alışveriş merkezi kurup işletmek olmuş, bundan ders almamış gibi geçm,i işgyo yönetimi de benzer girişimlere girişmiş, bol bol kredileri hovardaca savurmuş, bonusları ceplerine koymuş, çekmiş gitmişlerdir. Tam rezaletin daniskası.
    Pandora kadar rezil yoktur herhalde ama

5.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Pandora kadar rezil yoktur herhalde ama
    İzmirdeki avm 250 milyon civarı maliyetli, ama her sene 100 milyon gider getirir, kipadan biliyorum, işletme giderleri falan, ayrıca yüzde 30 sırf ödenen tahvil faizinden gelir, faizler 30-40 çıkarsa ne olacak. Üstüne manzara adalar, boşta bekleyen kuleler, işletme giderleri. Site aidatı gibi.

Mortgage krızinde lehman brothers niye battı, ekonomi bilmiyorlar mıydı, yöneticilerinin bonus hırsından, maalesef bu yöneticilere adaletli bir ceza verilemiyor. Hepsi kodese tıkılmalıydı.

Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    İzmirdeki avm 250 milyon civarı maliyetli, ama her sene 100 milyon gider getirir, kipadan biliyorum, işletme giderleri falan, ayrıca yüzde 30 sırf ödenen tahvil faizinden gelir, faizler 30-40 çıkarsa ne olacak. Üstüne manzara adalar, boşta bekleyen kuleler, işletme giderleri. Site aidatı gibi.
    Orta vadede beklentiniz ne? Ben bütün GYO'ları elimden çıkarmayı düşünüyorum artık.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Orta vadede beklentiniz ne? Ben bütün GYO'ları elimden çıkarmayı düşünüyorum artık.
    Senet ucuz gibi duruyor, birileri girse götürür, tek handikapı 1,5 milyar civarı finansal borç, ve uzun süredir boşta bekleyen kiralık yerleri, sırf kira gelirleri olsa idi, akmerkez gibi, alıp unuturdum, ucuzsa vardır bir nedeni, o da banka borcu. Krizde kiracı bulmak da zor. Piyasa değerine bakmadan kiraya vermelilerdi çoktan.

Sayfa 500/672 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •