Sayfa 502/672 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Tuzla projesi iptal edilmiş

2.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Tuzla projesi iptal edilmiş
    Bugüne kadar niye iptal etmemişler. İsgyo ilk kuruluş amacında olduğu gibi sadece iş bankası ve grubuna, şube, yönetim binası, fabrika gibi yerler satın alıp, kiralasa idi, senet belki 3 liranın altına düşmezdi. Bunlar son zamanlarda müteahitliğe ve avm işletmeciliğine girince, banka borcuyla, şirketin bu hale düşmesine neden oldular. Bir nevi borsa en yüksekteyken kredili hisse almak gibi, kaldıraçlı.

Ben olsam çok geç kalınmasına rağmen, ekpertiz değeri altında olsa dahil birçok yeri satar, 1,5 milyar borcu hafifletirdim. Yoksa tsgyo ya döneriz korkarım 3-5 seneye kalmaz, ödenen faizlerin yıllık 400-500 milyona varması söz konusu pek yakında, faizler yüzde 30 a çıkarsa. Ödenen faizler projelerin içinde aktifleitirldiğinden, çoğu raporda bu bilgi yok, hiçbir aracı kurum, u kadar borcu işaret edip, acı gerçeği yazıp uyarmadı yatırımcıyı.

3.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Tuzla projesi iptal edilmiş
    https://www.dunya.com/sirketler/is-g..._source=social
    şimdilik olumlu bence
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Bugüne kadar niye iptal etmemişler. İsgyo ilk kuruluş amacında olduğu gibi sadece iş bankası ve grubuna, şube, yönetim binası, fabrika gibi yerler satın alıp, kiralasa idi, senet belki 3 liranın altına düşmezdi. Bunlar son zamanlarda müteahitliğe ve avm işletmeciliğine girince, banka borcuyla, şirketin bu hale düşmesine neden oldular. Bir nevi borsa en yüksekteyken kredili hisse almak gibi, kaldıraçlı.

Ben olsam çok geç kalınmasına rağmen, ekpertiz değeri altında olsa dahil birçok yeri satar, 1,5 milyar borcu hafifletirdim. Yoksa tsgyo ya döneriz korkarım 3-5 seneye kalmaz, ödenen faizlerin yıllık 400-500 milyona varması söz konusu pek yakında, faizler yüzde 30 a çıkarsa. Ödenen faizler projelerin içinde aktifleitirldiğinden, çoğu raporda bu bilgi yok, hiçbir aracı kurum, u kadar borcu işaret edip, acı gerçeği yazıp uyarmadı yatırımcıyı.
    Bu hayvanoğlu hayvanlar en azından en korktuğum şeyin idrakine varmışlar. Eşşek herifler... Bu zamanda konut işine girilmeyeceğini farketmiş hayvan herifler. İstanbul'da satış noktalarına gidiyorum. Puştluğuna... Bu daire kaça o daire kaça diye diye dalga geçiyorum. Sonra da hadi bana eyvallah diyorum.
    Otele avmye razıyım. Yine günün birinde arz talep dengesini yakalar pendorya gibi fecaat değilse.

5. İş menkuldeki geri zekalının yorumuna bakın, bunlar ne biçim uzman. İptal kararı nakit akışını olumsuz etkileyecekmiş, hangi nakit alışı, 5 sene sonraki mi, ya şimdi 1.200 net borcu nasıl çevirecek, ki yeni yatırıma girişsin. Şaka gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    İş menkuldeki geri zekalının yorumuna bakın, bunlar ne biçim uzman. İptal kararı nakit akışını olumsuz etkileyecekmiş, hangi nakit alışı, 5 sene sonraki mi, ya şimdi 1.200 net borcu nasıl çevirecek, ki yeni yatırıma girişsin. Şaka gibi.

böyle mal raporlarla millet işlem yapıyo işte
    mal herif
    uzayda yaşıyo
    alışveriş de mi yapmıyorsun be avanak
    diplomasına tükürdüğüm herifler

7.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    böyle mal raporlarla millet işlem yapıyo işte
    mal herif
    uzayda yaşıyo
    alışveriş de mi yapmıyorsun be avanak
    diplomasına tükürdüğüm herifler
    adamın soyadı akalın, şimdi email gönderdim, yanıltıcı haber yapıyorsun diye, biraz sorumluluk lütfen.

8.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    adamın soyadı akalın, şimdi email gönderdim, yanıltıcı haber yapıyorsun diye, biraz sorumluluk lütfen.
    maili varsa iletin ben de yazacağım insafsız herife.

Sayfa 502/672 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •