Sayfa 507/672 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    sabah 0,88 de almak istedim alamadım. Sağlık olsun.
    Alın tabii birlikte turşu kurarız. Biz aldıklarımızın turşusunu kurduk epeydir bekliyoruz. Bunlar fırsat dibin dibi çukurun çukuru fiyatlar. Tabii yersen...

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. Bu yatırım şirketlerinin raporlarına tüküreyim. ******** hepsi

3.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Bu yatırım şirketlerinin raporlarına tüküreyim. ******** hepsi
    hisse 1,5 tayken nerdeyse hepsi al diyordu, bir tek vakıf yatırımdaki sadece borça değinmiş, tut falan demişti. Bu tipler emlak piyasasından ne anlarlar, Bir küçük daireleri vardır belki, onu da 800bin 1 milyona almışlardır, ne kiracı derdi bilir, ne vergi, ne amortisman. Emalk piyasası 15 senedir yülselliyor ya hep yükselecek, hiç kriz görmemiş bebeler.

4. Tek üykselmeyen bizimki
    yazıklar olsun şerefisz

Başkan bugün açıkladığına gore ankara kuleden iç işleri bakanliginda çıkacak yakın zamanda. talima o yonde .tasarruf.....

6.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Başkan bugün açıkladığına gore ankara kuleden iç işleri bakanliginda çıkacak yakın zamanda. talima o yonde .tasarruf.....
    Duydum.

Başına gelmedik kalmadı allahın belasının

7. Bu kağıt 1'in üstünü görür mü? Artık cidden ümidim kalmadı. Temettü geyikleri olursa bu sene azıcık hareketlenir mi? 1.10'dan kurtulmayı planladığım bir kısım var.

8.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    bismillah hemen içişlerinden mi başlayacak?
    önce şehir hastanelerinden başlasın.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 507/672 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •