Sayfa 541/672 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Biz küçük yatırımcı da ciddi bir lot var anlaşılan,her fırsatta hissenin tepesine basıyor adiler.

Biz burada ağladıkça Allah'sızlar mutlu olup kadeh tokusturuyor olmalı ki daha çok cokuyorlar hisseye.

3. 0.1 tl dahi olsa satarsam tiksinler beni
     Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Biz burada ağladıkça Allah'sızlar mutlu olup kadeh tokusturuyor olmalı ki daha çok cokuyorlar hisseye.

4.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Biz küçük yatırımcı da ciddi bir lot var anlaşılan,her fırsatta hissenin tepesine basıyor adiler.
    Diyelimki öyle. Bu lotları almaları için fiyatı yukarı çekmeleri lazım. Bu fiyatlarda kim maliyet oluşturduki versin. Herkes temettü almasına rağmen zararda. En az 1.20 li rakamlara gelmesi lazımki ondan sonra belki istedikleri kağıdı belki alabilirler diye düşünüyorum.
    Y. T. D

5.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Diyelimki öyle. Bu lotları almaları için fiyatı yukarı çekmeleri lazım. Bu fiyatlarda kim maliyet oluşturduki versin. Herkes temettü almasına rağmen zararda. En az 1.20 li rakamlara gelmesi lazımki ondan sonra belki istedikleri kağıdı belki alabilirler diye düşünüyorum.
    Y. T. D
    Bistin en talihsiz kağıdı. Talihi de döneceğe benzemiyor. Son bilançodan sonra hüsran gittikçe büyüyor.
    Sağlam zarardayıö bugün satsam. Çiftlik Bank'a girsem bu kadar soyup soğana çeviremezlerdi. En sağlam şirket diye girdik. Sağlam yerleştirdiler.

6. Hain ******** herifler. İşgyo almıyo ne alıyo bak ********

: 20.12.2017 tarihli özel durum açıklamamız.

05.11.2018 tarihinde Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,77-0,78 TL fiyat aralığından 1.000.000 adet alış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. sermayesindeki paylarımız 05.11.2018 tarihi itibariyle %41,28 seviyesine ulaşmıştır.

Yönetim kontrolüne sahip olduğumuz Trakya Yatırım Holding A.Ş., Milli Reasürans Türk A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'nin şirkette sahip olduğu %9,48 oranındaki paylar da Ortaklığımızın kontrolü altındadır.

İşlem detaylarına ilişkin bilgilere aşağıda yer

Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Y. T. D
    by alçaklar da numara bitmez.her türlü kumarda masa kazanır.borsada büyük bir kumarhane. Bizde kumarhane de masadaki adamların insafına kalmış yatirimci.3 yıl takip ettim.1,17 den girdim.0.87 masa kazandı.%33 artacak zarar.cikacak.ustune %30 da enflasyon farkı.1,5 TL olacak zarar çıkacak.ayakta geçirmiş adamlar. Kumarhane de kumar oynasak bukadar olmazdı.amk. o.ç.ler

Moral bozmayalim.dolar 5,3 . kalırsa enflasyon da faizde aşağı gelir.gyo sektörüne talep artar.0.25 defter değeri ile ilk bu öküz gider.

Sayfa 541/672 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •