Sayfa 542/672 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Gayrimenkul de değer artışı enflasyon oranında olur mu

İnşaatta enflasyon %30 .yeni bina yapan satilmasa bile değeri bukadar artmak zorunda ki zarar etmesin.yenide durum bu da eskiler zararına mı satılıyor.ben görmedim, boş duruyor ama kimse malını zararına vermiyor.maliyetler ortada.hani isgyo da 4 milyar yatırım amaçlı gayrimenkuller var.%30 değer artışı enflasyon oranında gelse 1.2 milyar eder. çok mu uçuk oldu? Yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    İnşaatta enflasyon %30 .yeni bina yapan satilmasa bile değeri bukadar artmak zorunda ki zarar etmesin.yenide durum bu da eskiler zararına mı satılıyor.ben görmedim, boş duruyor ama kimse malını zararına vermiyor.maliyetler ortada.hani isgyo da 4 milyar yatırım amaçlı gayrimenkuller var.%30 değer artışı enflasyon oranında gelse 1.2 milyar eder. çok mu uçuk oldu? Yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.
    bu oranda değer artışı olmaz ise koca isgyo zararda.4 milyar gayrimenkul satilsa bankaya faize yatirilsa dediğim rakam 1,2 milyar faiz olarak alınır.

3. arkadaşlar İT in olduğu yerde ot bitmez. iş yöneticileri ile anlaşmış ..alanda satanda kendi ..15 yerden al ver yapıyor. gün içinde bıkmışlardan veya dökülen 20-30 bin hisseyi alıyor.. onun için fiyatın çıkması mümkün değil. bu hissenin çıkması için iş yönetiminin dur demesi lazım..

Benim 45 yıllık ömründe gördüğüm arsa gayrimenkul enflasyon dan fazla degerleniyor. Ama bilanco da bu durum gizlenebiliyor. Sadece satış durumunda oda birine peşkeş çekilmiyor ise değerinden gidiyor.sanirim bu gizleme aşamasında.

Alıntı Originally Posted by karamamba Yazıyı Oku
    arkadaşlar İT in olduğu yerde ot bitmez...
    Bu it oğlu it in hissesini 3 yıl taşıdım.adam yatırım yapıyordu.ayni Nasreddin hoca nın borç ödeme şekli gibi.tel örmüş, koyunların yünü tele takılıp toplayıp,ip yapıp çorap örüp satacakmis ya.aynen öyle yatırım yaptı.basit bir AVM inşaatı 6 yıl da bitti.daha bitmezdiya iki bedelli patlattı.adam yukardan sıkıp,alttan yalayan diye bir cimri tanımı varya aynen öyle.isimiz zor.

6. Tweeterda adamın biri yabancı alımlarının arttığını yazmış. Bu konuda bilgisi olan varmı?
    Y. T. D

Sahi isbank a devlet el koyunca isgyo da devlet hissesi olacak ya

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Sahi isbank a devlet el koyunca isgyo da devlet hissesi olacak ya
    sanırım bundan önce isgyo ya çöreklenmiş hırsız takımı ne koparirsak kâr görüp son kozlarını oynuyor,

Sayfa 542/672 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •