Sayfa 543/672 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Tweeterda adamın biri yabancı alımlarının arttığını yazmış. Bu konuda bilgisi olan varmı?
    Y. T. D
    Doğru. Son hafta % 0,97 artmış.

2. Bu hissede manipülasyon yapıldığına dair ciddi emareler var. Burdan açık çağrımdır bak manipülator bu hisseyle uğraşmaya devam eder, baskılamayı ve sağlıklı fiyat oluşumunu engellenmeye devam edersen bil ki kıçında patlayacak demedi deme sonra.

3.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Bu hissede manipülasyon yapıldığına dair ciddi emareler var. Burdan açık çağrımdır bak manipülator bu hisseyle uğraşmaya devam eder, baskılamayı ve sağlıklı fiyat oluşumunu engellenmeye devam edersen bil ki kıçında patlayacak demedi deme sonra.
    Manüplasyon var olmasına var. Biste şikayet ettik. Araştıracaz dediler. Cimere ettik. Yanıt alamadım. Yapacak bir şey kalmadı. Bu kağıtta manipülasyon yapıldığını 5 yaşındaki çocuk bile anlar. Ama demekki yetkililer görmek istemiyor.
    Y. T. D

4.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Manüplasyon var olmasına var. Biste şikayet ettik. Araştıracaz dediler. Cimere ettik. Yanıt alamadım. Yapacak bir şey kalmadı. Bu kağıtta manipülasyon yapıldığını 5 yaşındaki çocuk bile anlar. Ama demekki yetkililer görmek istemiyor.
    Y. T. D
    Kimse görmüyor sanma dostum merak etme rahat ol garibanın üç kuruşuna göz diken ......elbet rahat durmazsa belasını bulacak.

kurumsal yönetim ilkelerine uymadığı için saha kurumsal yönetim ve kredi derecelendirme şirketi sınıfta bırakmış.sözleşme yenilememiş. bunlarda o.ç. demiş.

Çok hareket alanı kalmadı biraz daha sabredin..y.t.d.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    kurumsal yönetim ilkelerine uymadığı için saha kurumsal yönetim ve kredi derecelendirme şirketi sınıfta bırakmış.sözleşme yenilememiş. bunlarda o.ç. demiş.
    bu haber den sonra BIST yönetimide BIST kurumsal endeks den çıkarmış.is gurubunun utanç günü ,e hisseyi 0.25 defter değeri ile bir yerlere peşkeş çekmeye devam ederseniz olacağı bu hırsızlar

Kural hep aynı.once hisseye çök, düşür,sonra felç etti.yildir bıktır sattır,topla

Sayfa 543/672 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •