Sayfa 544/672 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. SPK'nın faks numarası veya adresine dilekçe yazın. En doğru adres orası. Manipülasyon kesinlikle var. Atmıyorum.
     Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Manüplasyon var olmasına var. Biste şikayet ettik. Araştıracaz dediler. Cimere ettik. Yanıt alamadım. Yapacak bir şey kalmadı. Bu kağıtta manipülasyon yapıldığını 5 yaşındaki çocuk bile anlar. Ama demekki yetkililer görmek istemiyor.
    Y. T. D

2.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    SPK'nın faks numarası veya adresine dilekçe yazın. En doğru adres orası. Manipülasyon kesinlikle var. Atmıyorum.
    En doğru merci SPK. SPK konunun üzerine gitti, gidecek. Lütfen spk'ya başvurun eğer sizin de endişeleriniz varsa.
    Çete var, konuyu çözeceğiz hep birlikte inşallah

3. 7 kasım kap duyuruları ne anlama geliyor? Bu herifler neler karıştırıyor? Bunlar laz müteahhit firması mı oldu hayvan oğlu ********ler. Zaten manipülasyon var hissede, bir de bu eşekler

Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    7 kasım kap duyuruları ne anlama geliyor? Bu herifler neler karıştırıyor? Bunlar laz müteahhit firması mı oldu hayvan oğlu ********ler. Zaten manipülasyon var hissede, bir de bu eşekler
    sizi kurumsaliz diye kandırdılar.bundan sonrada kurumsal olmadan devam edecekler.bu anlama geliyor.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    sizi kurumsaliz diye kandırdılar.bundan sonrada kurumsal olmadan devam edecekler.bu anlama geliyor.
    bizde göz yumduk ama bu kadarını bizde beklemiyorduk.yuh artik

6. Manipülasyon konusunda çok ciddiyiz. Boşa sıkmıyoruz. Takipçi olun. Az kaldı.

7. Manipülasyon spk'ya şikayet ediliyor. Bilginize

8. saç baş yoldurdu bu senet
    hayatta yediğim en büyük kazık....

Sayfa 544/672 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •