Sayfa 55/672 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384

Unhappy

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    isgyo : 1,40 TL eski fiyata göre (temettü ve bedelsiz vermeden önce) kaç TL ye denk geliyor. Benim hisseler zarardan kara geçmiş görünüyor
    olay bu iste... gercek amac... once zarar ettir...kardayim zannettir. Bravo IS BANKASI... Sana da bu yakisir zaten.. Kucuk yatirimciyi duduklemeye devam edin...Bravooooo

2. Ben sattım zararına. Artık uçabilir kağıt, hep öyle olur ya sizlere bol kazançlar

3. İş Bankası üst yönetimine yeni Genel Müdür yardımcıları ataması yapıldı

Türkiye'nin en büyük ve köklü özel bankası Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığına iki kişi eklendi.Banka Teftiş Kurulu Başkanı Ömer Karakuş ile Kozyatağı Kurumsal Şube Müdürü Mehmet Şencanın Genel Müdür Yardımcısı olarak atamaları yapıldı.

Şirket KAP açıklaması şöyle:

Bankamız Yönetim Kurulu'nun 27.04.2017 tarihli toplantısında, Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Ömer Karakuş ile Kozyatağı Kurumsal Şube Müdürü Sayın Mehmet Şencan'ın Bankamız Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmalarına karar verilmiştir.
    Öte yandan, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Levent Korba emekli olması nedeniyle Bankamızdaki görevinden ayrılmıştır.

EMEKLI EDILEN LEVENT KORBA IS GYO AS NIN YONETIM KURULU BASKANI , MADEM ADAM EMEKLI OLACAKTI NIYE 1 AY ONCE YONETIM KURULU BASKANLIGI GOREVINI VERDINIZ ADAMA . KANIMCA IS GYO DANDA ISTIFA EDECEK

ACABA DIYORUM 23.03.2017 TARIHINDEKI IS GYO GENEL KURUL TOPLANTISINDA LEVENT KORBANIN GORVENDEN ALINMASI HUSUSUNDA BIR PAYDAS ONERGE VERILMISTI VE BU TEKLIFE HALKA ACIK KISMIN YUZDE 20 YE YAKININ OLUMLU OY KULLANDI BU YUZDEN MI EMEKLI EDIYORLAR DUSUNMUYOR DEGILIM. ZATEN IS GYO A.S DE COK BASARLI OLDUGUDA SOYLENEMEZDI , KUKLA KOLTUK MEMURUYDU.

4.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    İş Bankası üst yönetimine yeni Genel Müdür yardımcıları ataması yapıldı

Türkiye'nin en büyük ve köklü özel bankası Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığına iki kişi eklendi.Banka Teftiş Kurulu Başkanı Ömer Karakuş ile Kozyatağı Kurumsal Şube Müdürü Mehmet Şencanın Genel Müdür Yardımcısı olarak atamaları yapıldı.

Şirket KAP açıklaması şöyle:

Bankamız Yönetim Kurulu'nun 27.04.2017 tarihli toplantısında, Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Ömer Karakuş ile Kozyatağı Kurumsal Şube Müdürü Sayın Mehmet Şencan'ın Bankamız Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmalarına karar verilmiştir.
    Öte yandan, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Levent Korba emekli olması nedeniyle Bankamızdaki görevinden ayrılmıştır.

EMEKLI EDILEN LEVENT KORBA IS GYO AS NIN YONETIM KURULU BASKANI , MADEM ADAM EMEKLI OLACAKTI NIYE 1 AY ONCE YONETIM KURULU BASKANLIGI GOREVINI VERDINIZ ADAMA . KANIMCA IS GYO DANDA ISTIFA EDECEK

ACABA DIYORUM 23.03.2017 TARIHINDEKI IS GYO GENEL KURUL TOPLANTISINDA LEVENT KORBANIN GORVENDEN ALINMASI HUSUSUNDA BIR PAYDAS ONERGE VERILMISTI VE BU TEKLIFE HALKA ACIK KISMIN YUZDE 20 YE YAKININ OLUMLU OY KULLANDI BU YUZDEN MI EMEKLI EDIYORLAR DUSUNMUYOR DEGILIM. ZATEN IS GYO A.S DE COK BASARLI OLDUGUDA SOYLENEMEZDI , KUKLA KOLTUK MEMURUYDU.
    bu herifin yüzünden mi sürünüyoruz? İşbilmezler.

5. şimdi bizde buralı olacağız tsgyo beter bu ondan beter bunların hepsi hırsız hayatları milletin parasını çalmak hırsız diyenlerde hırsız.hırsızlarda hırsız biraz bilmece gibi oldu lakin soyulan biz yatırımcılarız

6. Kobra gitse de kağıt yürüse

7. Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

8. kagidin eli kolu baglandi resmen bu ne istir yaa
    ayrilan zaten ayrilirdi bu vakte! daha ne duruyorlar? 2 TL olmasi lazimdi normal piyasa kosullarinda.

Sayfa 55/672 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •