Sayfa 6/672 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Tskgo ya beddeli yapacak yada kendini kucaklayacak isgyo icine girecek diger secrnekler sirketin zamanla erimsi ve zarar etmesi demek.bedelli islerine gelmiyor isgyo icine iterek kurtarma pesindelet.tsgyo nun euro borclari sirketin ozkaynaklarinin yarisini gecmis durumuda.batik pandorya yi alip ne yapacak isgyo cok merak ettim

2.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Birlesmeye kilif bulamadilar 2016 da zarar eden ozsermsyesi eriyen sirket ile ne gerekçesiyle birlesiceksin kime nasil açıklayacaksin bunlara halen kilif arıyorlar bulunca birlesme karari verirler
    biz başımıza dert alıp mahkemeyle uğraşmak için mi aldık bu kağıdı, yatırım yaptık. Bu kadar mı sahipsiz. ille spk bir dilekçeyle mi harekete geçer. Böyle süründürülür mü... ben de kabahat var, sepet yapmadık gittik gömdük buraya. endeks yürüdü gitti insaı verem etti bu kağıt.
    genel kurulda kim takar bizi kardeş. adamlar yaptı yapacağını.
    özermayesi eriyen başka kağıttan kaçtık burada yine o konuya sağlandık. ne şans var bende

3. Adamin biri cikmis genel kurulda isgyo as yonetim kuruluna adayim demis ve sirket gk bilgilendirmebdokumaninda yk adayi olarak adami aciklamis. Adamin bu yaptigi takdir edilir bisey en azindan bir mesaj vermis sirketi berbat yonetiyorsunuz anlaminda tabi anlayana, ve bu adam denizbank ceo suna sorumluluk davasi acmis ismini aradığımda gördüm.simdi ben gk da bu adama secilmesede oy veririm.en azindan hakkini ariyor mucadele ediyir basarili olur olmaz , yokboyle beni kim dinler.essek gibi dinletirler

4. Bu tgsyo zaten 2016 sonu itibariyle nalları dikmiş gibi. 2017 başı itibariyle birleşirlerse zaten özsermaye erimiş olacak. yani artık işgyoya zarar o kadar olur mu ki

5. Bu Allahın belası TGSYO haberi olmasaydı şu kağıt şimdi su için 1.85 idi.

6. bir de bu ğaıdı TÜPRAŞ TEKFEN GARANTİ satarak aldık. Onlarda beklemedik. Zarara bak ABV

7. 1.50 ol da hepimiz rahatlayalım.

8. Bariz manipulasyon yapiyor her kimse thatayi yonlendiren zat! Ama neyi hedefliyor anlamak zor. Sadece mal topluyodur umarim.
    Birlesmeyle alakali ISGYO fiyatini baskilayip neyin pesindeler anlamis degilim? Tam tersine yukseltip birlesme sonrasi TSGYO'nun pay sahiplerine yuksek fiyattan(su anki defter degerinde bile olsa yeter) ve daha az miktarda (ama yuksek karlilikta ve temettu+bedelsiz veren) ISGYO hissesi verip, zarardaki sirketi sirtlamanin yarattigi kulfeti bu sekilde kompanse etseler ya! Ne akla hizmet ISGYO PD/DD yarisinda tutulur anlamak mumkun degil? ISGYO yonetimi keriz degildir elbet bi bildigi vardir umarim.
    Bedelsiz ve temettuden sonraki gelismeler cok seye gebe sanki. Benim hayali olumlu senaryom insaallah yuksek bir bedelsiz daha yapar yakin zamanda. hisse fiyatini 2,60 ~ 2,80 dolaylarina cekip bedelsizi patlatsa ve birlesme ondan sonra olsa tadindan yenmez Tabii bu sadece tavuk ve dari ambari hikayesinden oteye gitmez simdilik ;)

Sayfa 6/672 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •