Sayfa 612/672 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Teknik açıdan yükselen trend içine tekrar dönmezse sıkıntı büyür, kısada 1.88 o.v ve u.v içinse 1.73 altında kapanış olursa zarar kes yaparım, 2.11 üstünde kalmayı başarırsa en önemli direnç 2.35'tir, aradaki dirençler bir şekilde geçilir. Takasa ve akdye göre hissede yakın zamanda ciddi yabancı satışı oldu, satışlar toplu alışlar ise dağınıktı. DDpd oranına göre hala ucuz bilançoda kısa ve uzun vadeli yükümlülükler azaltılmış olumlu esas faaliyet karında gerileme olmuş, satışları pek artmamış olumsuz.

Alıntı Originally Posted by esk_li Yazıyı Oku
    Teknik açıdan yükselen trend içine tekrar dönmezse sıkıntı büyür, kısada 1.88 o.v ve u.v içinse 1.73 altında kapanış olursa zarar kes yaparım, 2.11 üstünde kalmayı başarırsa en önemli direnç 2.35'tir, aradaki dirençler bir şekilde geçilir. Takasa ve akdye göre hissede yakın zamanda ciddi yabancı satışı oldu, satışlar toplu alışlar ise dağınıktı. DDpd oranına göre hala ucuz bilançoda kısa ve uzun vadeli yükümlülükler azaltılmış olumlu esas faaliyet karında gerileme olmuş, satışları pek artmamış olumsuz.
    En sonunda taban da yaptı umarım kol kesmişsinizdir.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    En sonunda taban da yaptı umarım kol kesmişsinizdir.
    Orta ve uzun vade için almıştım, 1.88'den stop oldum, maliyetim yüksek değildi, altın ve dolardaki sıçrama ve hissedeki yabancı çıkışının artabileceği düşüncesi zarar kesmemdeki nedenlerdi.

Hala bu hissede bekleyen var mı? İki gün sonraki gelir raporu ne bilen var mı? Bilanço zaten açıklanmıştı diye biliyorum.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Bir çok Gyo uçtu bazıları uçmasa da bundan daha iyi gitti. Bir bizim uyuz essek kaldı. Millet lanet olsun diyip çıkmadan gitmeyecek sanırım.
    Ytd.

6. KY kaçıyor veya can çekişiyor sanki. Grafik hoşuma gitti, pd/dd de çok düşük 0.43. Bugün girdim bakalım ne olacak.

7. GYO'ların pd/dd oranları, sektör ortalaması 1.58, ISGYO 0.4 ile en düşük pd/dd. Pd/dd'nin düşük olması yükseleceği anlamına gelmez ama potansiyeli kesinlikle var. Arkasında ISBank olmasa çok da zorlamazdım, batar çıkar belli olmaz diye ama bence ucuz kalmış ortaklığı sağlam hisselerden.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...or=0015#page-5

8. Hisse çok ucuz ama ortalık karışık, şimdilik dışarda beklemek daha doğru olabilir.

Sayfa 612/672 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •