Sayfa 660/672 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bu arada ifm boş arsasını 2012 yılında 100 milyona almış ve üstüne kocaman plaza dikmisken bugün tüm tesise 621 milyon bedel bicerseniz tabiki isgyo göstergeler pahalı gibi gözükür.

621 milyon değer biçilen bu projeden yıllık ne kadar kira alınacak merak içindeyim

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O zaman şöyle devam edim ben size bir anımı anlatayım ;

Bir gün Samsunda doktora gittim çevre illerden birindenim.Sabah işim bitti akşama kadar ne yapacaksın.Gittim bir bilardo salonuna en iyi masada abinin biri idman yapıyor belli iyide.Gittim oyun teklif ettim.Çaycı çocuk abi sen ne yapıyorsun bu salonun en iyisi o diyor.Olsun dedim.Abi bana şöyle bir baktı tamam olur genç dedi.150 iyi mi? Bilmeyenler için karambol disiplini.Olur dedim.Abi 120 ye 70 önde kalktım topları amerikan seri ye soktum abinin jeton anca düştü çektim 80i tek ıstakada bitirdim.Tabii abimiz cevval 300 olsun dedi.Sonra 2-3 ıstaka sonra 300 ü de bitirdim.Bütün salon şaşkınlık içinde. Sonra dedim ben şunun öğrencisiyim o ilin gençler karambol şampiyonuyum abinin kızgınlığı geçti.

...
    ...
    Koca bir yazı, hala içinde isgyo'ya dair yazdığımla ilgili hiçbir şey yok

Ben zaten bildiğimi yazdım, siz ise alakasız bir şekilde saldırıya geçip kendinizi övüyorsunuz, yazdığımı çürütebilecek bir tane cümle kırıntısı arıyorum uzun uzun yazıda. Sahiden siz niye saldırıyorsunuz?

Kaç yıldır forumda takılıp durmuşsunuz, dolar 10 katına çıkarken dışardan izleyip "borsa çoh ucuz" diye diye yıllardır avunan aracı kurum uzmanları gibi. Kaynağı belirsiz egonuzu şişirmeye dayalı gönderdiğiniz linkten "önce" yazdıklarım var zaten diyorum, ama Allah o tarihten bu yana halen enflasyonlu dolar karşısında bile zarar yazmış olan borsa ile ilgili yazılarımla övünecek kadar düşürmesin

Dolar tl karşısında 10 katına çıkarken, üstüne bir de %30 civarı dolar enflasyonu yerken 7/24 borsa forumlarında vakit öldüren biri için fazla özgüvenlisiniz ancak bunların hiçbirinin yazdığımla alakası yok, isgyo ile de alakası yok, ne yaptığınızı merak eden de yok. İnsanlar buraya isgyo ile ilgili bilgi almak için giriyor. Şu ana kadar alakalı yazdığınız tek şey "ama gayrimenkul fiyatları yükseldi" evet bu biraz konuyla ilgili ama bir hisse senedinin fiyatı ile ilgili yetersiz kalıyor maalesef zira bütün gyo hisselerinin başlıklarında aynı cümleler dönüp duruyor, çoğu yıllardır aynı başlıklarda sürünmüş durmuş insanlar, bir kişi de çıkıp "E abi burası serbest piyasa ve ülke de belli, biz bişeyleri yanlış yapıyor olabilir miyiz?" demiyor. Daha piyasanın doğasını kabul etmemişsiniz, muhtemelen saldırıyorsunuzdur yeni gelen insanlara böyle o yüzden yazmıyorlardır.

Takılın abi kendi kendinize, mutluysanız sıkıntı yok, lakin bilin ki yatırımcı profili yeni giriş yapacak olanlar için çok çok önemlidir. Community kültürü hisse senedinin her şeyinden daha önemlidir ama şu hale bak, saygısızlık kabalık, "en uzağa kim .." yarışı. Biraz saygı, biraz nezaket zor şeyler değil.
    Son düzenleme : oci; 02-10-2022 saat: 10:31.

3.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bunada cevap alamadim
    Cevap aldınız. "Ben CHP'nin konu ile ilgisi nedir?" yazmıştım, "operasyon yapmış tahtacının elindeki malı yüksek fiyattan neden alsın?" yazmıştım, siz şişe ile ilgili yazınca "şimdi chp'yi mi öveceğiz?" yazmıştım. Benim yazım zaten siyaset yapmaya çakışan arkadaşaydı.

Şişe'deki durumu bilmiyorum ancak tahtacıdan mal almadıklarını tahmin ediyorum, zaten net karı hisse fiyatından da çok yükselmiş öyle bir tercihte bulunmuşlar, işgyo'da 20 katına yükselmiş bir net kar da olsa tahtacı fonlamaları yanlış olur yazdım. Ayrıca halen parti ile alakası yok

Bu arada değerlemelerle ilgili HLGYO başlığında da benzer şikayetleriniz vardı. O zaman diyorsunuz ki "şirket düzgün çalışmıyor". Belki de o yüzden yatırımcıların ilgisini çekmiyordur. Yatırımcı ilgi duymuyor abi bu hisselere, siz bile bile ilgi duyuyorsunuz hem şirketi aşağılayıp hem de pahalı diyene çemkiriyorsunuz

Şaka bir yana şahsen değerlemelerle ilgilenmiyorum satış yapılmayacaksa, onun dışında HLGYO ile ilgili tekrar bakıcam yazdıklarınıza, cuma günü çok az aldım devam etmek istiyorum. Emeğe saygım sonsuzdur, birbirimize saldırmadığımız sürece birbirimizden öğreniriz, bundan daha büyük zenginlik yok.

Not: Pahalı derken kastım bizim için ya da şirket için ve anlıktı bu arada, ben almışım 1.70'den, 15 liradan 21 liraya kadar sattım %20'sini bıraktım, 10 liraya düştüğünde de hala elim gitmedi. içinizden birinin gidip de "aa ne kadar güzel fiyat hemen alayım" deyip almış olduğunuza da ihtimal vermiyorum. Hisse tabii ki pahalı değil, pahalıyı daha ucuz alternatifleri için ve tahtacıdan alma durumu için kullandım.
    Son düzenleme : oci; 02-10-2022 saat: 10:43.

4. Hayırlısı hepimiz için
    Son düzenleme : ruzgar50; 02-10-2022 saat: 13:25.

5. https://www.dizibox.tv/the-capture-2...-5-bolum-izle/

Sen rahat ol anlaması gerekenler her şeyi dibine kadar anladı. ISGYO ile ilgili kelime etmemişim ha. Komik.

Herkes her şeyi sizin gibi kendi menfaati açısından görecek değil ya bir de benim gibi sadece gerçeklerin peşinde olanlar var. Ben de bir sıkıntı yok yani. Sıkıntısı olanlar düşünsün.

Ekşi yemedim ki karnım ağrısın.

https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonu/ISZ/TRL

https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonu/IIG/TRL

Neyse ben bir şey demedim kimse de bir şey görmedi.

Ne güzel İstanbul be.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Gördü gördü herkes gördü rahat olabilirsiniz. Benim önerim "Ben ben ben ben ben ben ben ben, iyi biliyom ben" temalı isgyo ile alakasız mesajlarınız için ayrı bir başlık açmanız olabilir, link filan da atarsınız hem, merak eden de oradan bakar. Arada özelden hatırlatırsınız ben de alkış filan atarım.

Konuya, bu başlığın içeriğine dönecek olursak onlarca mesaj içinden isgyo ile ilgili savunduklarınız şunlar;

"Kılıçdaroğlu çok kötü, şirket geri alım yapmalı, chp mehmet akdere'nin hisselerini 16-17 liradan 12 liradan satın alsın bilanço çok güzel gayrimenkul fiyatları da yükseldi hem."

Sadece "20 liradan demedim" dediğiniz var lakin benim cevap yazdığım arkadaşlar bu üstte yazdığım fiyatlarda yazdılar, siz de yazdığıma saygısızca saldırdınız. Siz saldırdıktan sonra da bi %30 daha düştü zaten. Benim gördüğüm bilgi düzeyi bu.

7. Saygısızlık nedir bilir misiniz biliyorum deyip attığım şeylerdeki ayrıntıları çok iyi bildiğiniz halde safa yatmaktır.

Siz bir Manzara Adalara bakın gelin.

Siz önce aşağıdaki iki link arasındaki garabeti açıklayın engin bilgilerinizle. Açıklayamıyorsanız susun.

https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonu/ISZ/TRL

https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonu/IIG/TRL

Ben bu topiclerde kimseye saygısızlık etmem.İş mesleki konulara gelince de kimseyi tanımam.Dahası buradaki yazdıklarımı bile anlayamayan biri ile tartışmak gereksiz.

50 küsür mln lot tabanda satıcı olan kağıtta mal aldırtmışım ben öyle mi? Siz iyi niyetli değilsiniz. Hiç olmazsa taban kalktıktan sonraki fiyat hareketiyle yargılasaydınız bari.Yok 20 lirada yazdık biz.

Allah kimseyi sizin durumunuza düşürmesin işiniz zor.

Bende 20 yılda bir kez ara verdim Lehman olayı oldu.

Siz kendinizi çok biliyor sanmaya devam edin.Şu topicteki yazdıklarınızdan sonra George Soros olsanız kaç yazar.

Şu yukarıya kopyaladığım iki linkten sonra insanda biraz yüz kızarması olur.

Hiç merak etmeyin sizin anlamadıklarınızı Şirketin yetkililileri çok iyi anlıyor ve içlerinden diyorlar şimdi acaba bunları yazan kim? Acaba neyi ne kadar biliyor?
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 02-10-2022 saat: 20:10.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Oci çok mu biliyorsun bu işleri. Tek soru.

Bugün tabanda yazan 38 mln lot satış kimin?

Ha eğer bilmiyorsan buralarda destanlar yazma. Bir yazı yazarım 3 gün kendine gelemezsin.

27 eylül saati ile belli ne zaman ne yazmışım link burada.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=356&page=656

Onu da artık yazdıklarınıza dayanamayarak akşam 22:16 da atmışım.8,19 dan bile alınabilmesi mümkün değil ertesi günde zaten taban 7,38 açıldı hani nerede 16-17. Taban 50 mln lot satıcılı tahtaya al demişim ya 16-17 nerede.

Bunun dışında haber yollamak ve Makrederinin payını % 5 geçtiği için şirket kartına işlemesi gerektiğini yazmak dışında yazım yok.

50 küsür mln lot tabanda satış olan hissede mal aldırmışım vay be çaresizlik böyle oluyor demek başa çıkamayınca.

Siz tescilli olarak kötü niyetlisiniz bu son yazılarınızdan sonra. Bu da büyük olasılıkla yazdıklarımın içinde olan inceliklere kızgınlığınızdan.Belli noktadan sonrada kul hakkına girer.

Şimdi çarşınız pazar ola benim zamanım değerli bu kısır muhabbetlere ayırdığım zaman bile fazla.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 02-10-2022 saat: 20:15.

Sayfa 660/672 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •