Sayfa 87/672 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Bu dava acan yatırmcının zaferıdır, sırkete acılan davanın sonuclar bedelı agır olacagı anlasılmıs ve spk da zaten bırlesemye mevcut malı tablolarla yapılmasına yanasmamıstır.
    ıptal ın temlı yatırmcının ttk 202.2 kapsamında acmıs oldugu davadır.

2.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Bu dava acan yatırmcının zaferıdır, sırkete acılan davanın sonuclar bedelı agır olacagı anlasılmıs ve spk da zaten bırlesemye mevcut malı tablolarla yapılmasına yanasmamıstır.
    ıptal ın temlı yatırmcının ttk 202.2 kapsamında acmıs oldugu davadır.
    Bir senedir inim inim inlettiler.
    Gerçekten şok oldum.
    Ama sevinçliyim
    Siz ne dersiniz

3. Geçmiş olsun diyelim mi

4. Mustican nerede? Bir yorum lütfen

5. Hayırlısı olsun. Yaklaşık 1 yıldır süren bir sürecin sonlanması hisse üzerindeki baskıyı azaltacaktır diye düşünüyorum.
    Bakalım yarın nasıl olacak?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun. Yaklaşık 1 yıldır süren bir sürecin sonlanması hisse üzerindeki baskıyı azaltacaktır diye düşünüyorum.
    Bakalım yarın nasıl olacak?
    Tek baskı nedeni geriye kiralama işi kalmış olabilir. Ama bu kadar sebebiyet veremez.

7. Bugün nasıl açar?

8. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, TSKB Gayri Menkul Ortaklığı AŞ ile birleşmesi işleminden vazgeçilmesine karar verildiğini bildirdi.*

Kaynak:*http://www.memursite.com/2017/07/isg...-vazgecti.html

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 87/672 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •