Sayfa 89/672 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Sayın Zamekci, sonra bön bön bakmayalım kartadaki ofisleride kiraya veremiyoruz diye

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben kartalda oturuyorum valla bulurun kiracı söz : yeter ki tsgyo illeti bi gitsin olmadı ben tutarım orayı

2. İzmir Ege Perla AVM eylül ayının ilk haftasında açılacak duyumunu aldım.

İzmir Ege Perla Projesi
    Ege Perla, 18.392 m2 lik arsa üzerinde yer almaktadır. Projede yaklaşık 23.500 m2 kiralanabilir alana
    sahip, yarı açık mimarisiyle seçkin mağazalara ev sahipliği yapacak alışveriş merkezinin yanı sıra
    1+1 den 5+1 executive e kadar farklı büyüklükte ve tipte körfez manzarasına sahip konut ve ofisler yer
    almaktadır. Yaklaşık 450 milyon TL tutarında yatırım bedeline sahiptir.
    Projede Haziran 2016 döneminden itibaren satılmış olan ünitelerin teslimlerine başlanmış olup, 31Mart
    2017 itibarıyla projede yer alan ünitelerden 124 adedi teslim edilmiştir. Projedeki AVM ye ilişkin inşaat
    çalışmaları tamamlanmak üzere olup, kiralama çalışmalarına devam edilmektedir. 2017 yılının Haziran
    döneminden itibaren faaliyete geçmesi gereken AVM den yıllık 17-18 milyon TL civarında brüt kira geliri
    elde edilmesi hedeflenmektedir.

Projenin Nova Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda 20
    Aralık 2016 tarihindeki değeri 512.410.000 TL olarak belirlenmiştir.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

3. Sevgili Dostlar.....

Önemli oranda artma potansiyeli sahip bu hisseden ufak bir miktar almış bulunmaktayım.....

aranıza hoş geldim
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    İzmir Ege Perla AVM eylül ayının ilk haftasında açılacak duyumunu aldım.

İzmir Ege Perla Projesi
    Ege Perla, 18.392 m2 lik arsa üzerinde yer almaktadır. Projede yaklaşık 23.500 m2 kiralanabilir alana
    sahip, yarı açık mimarisiyle seçkin mağazalara ev sahipliği yapacak alışveriş merkezinin yanı sıra
    1+1 den 5+1 executive e kadar farklı büyüklükte ve tipte körfez manzarasına sahip konut ve ofisler yer
    almaktadır. Yaklaşık 450 milyon TL tutarında yatırım bedeline sahiptir.
    Projede Haziran 2016 döneminden itibaren satılmış olan ünitelerin teslimlerine başlanmış olup, 31Mart
    2017 itibarıyla projede yer alan ünitelerden 124 adedi teslim edilmiştir. Projedeki AVM ye ilişkin inşaat
    çalışmaları tamamlanmak üzere olup, kiralama çalışmalarına devam edilmektedir. 2017 yılının Haziran
    döneminden itibaren faaliyete geçmesi gereken AVM den yıllık 17-18 milyon TL civarında brüt kira geliri
    elde edilmesi hedeflenmektedir.

Projenin Nova Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda 20
    Aralık 2016 tarihindeki değeri 512.410.000 TL olarak belirlenmiştir.
    Musti kaçtan kapanır bugün?

5.  Alıntı Originally Posted by zamekci Yazıyı Oku
    musti kaçtan kapanır bugün?
    1,50 tl olabilir.
    işlem hacmi şu ana kadar 16,5 milyon TL
    Ağırlıklı ortalama: 1,507 (yaklaşık 1,51 TL)
    Bundan sonra 1,50 TL altını kalıcı olarak pek beklemiyorum.

Hissenin tekniği güzelleşti.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. Şirketimizin gelir getiren ve sürekli gelir getirecek olan çok projesi var......

Ege Perla Bunlardan birisi.....İstanbul Tuzla Çarşı Orojesinde Şişecam'a kiralanan alanların dışındaki bölümlerin kiralama çalışmaları devam ediyordu.....

İstanbul Kartal Manzara Adalar Projesindeki ticari alanların yapımıda srüyor... Buradan da 38-42 milyon tl brt kira geliri beklniyor....

İfm projesinde inşai çalışmalar devam ediyor.

İş kule 3 'teki kiralama çalışmaları devam ediyor....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. akşama nefesi yetmedi

1.49

şirketin itibarı bu bırlesme surecındekı basarısızlıgı ile sıfır olmustur.
    spk ya yapılan basvurunun cevabı bıle beklenmeden " biz yetıstırmeyecegız galiba" sekılde bır anlayısla tumden ıptalı aslında kılıfır.
    ISBANKAS Cakallık yaparak borca batmıs bır sırketı ISGYO yıkmak ıstedı , sırketın bu cakallıgına yatırımcı dava acarak blokladı ve rezıl ettı bankayı kasım 2016 dan berı yurutulen surec yetısmıyor denerek (bahane) ortadan kaldırldı. Yuce mahkeme ve SPK yı tebırk etmek lazım ,Mahkeme once bırlesmenın yurtumesını durduurdu tam 19/04 den 13/06 ya kadar bırlesme zaten durmustu.bunlar gızlenıyor tabı. sonuca yenı bır sayfa acılacak ancak sırketın itibarı bıraz zor duzeltecek ,belki isbankası tekrar sırketden alıma gecerse bıraz adam olacak hisse.

Sayfa 89/672 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •