Sayfa 96/672 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    22.07 itibariyle % 5.04 e inmis payi. 1.000.000 tl lik satis yapilmis anlasilan 20.07 de.
    Acaba Atakulede yapacağı bedelli artırım için nakit mi topluyor bu yolla.....

Ve satışları devam edebilir mi ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Acaba Atakulede yapacağı bedelli artırım için nakit mi topluyor bu yolla.....

Ve satışları devam edebilir mi ?
    Once bir aldiklarini bildirsin hele, sonra sattiklarini. Tarmanda cimento sirketlerinde devasa pay var , bedelli icin ordan bulur lazimsa ki sanmam .adamin bedelli icin parasi vardir merak etmeyin

3.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Uzayda ust insaatina baslasa hisse tepki vermez.bu haberler notr etkidir.
    Sorun yok. Hissenin ani tepki vermemesinin nedenini ky nın hissede olmaması ve ilgi duymaması olarak görüyorum. KY nın bir hissede olmaması veya o hissenin ederinden düşük olması o hissenin kötü olduğu anlamını çıkarmaz.

Bu arada bugün 1,51 TL kapatması çok şık olurdu.

Perşembe günü iyi bir bilanço açıklarsa haftayı güzel kapatabilir.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Sorun yok. Hissenin ani tepki vermemesinin nedenini ky nın hissede olmaması ve ilgi duymaması olarak görüyorum. KY nın bir hissede olmaması veya o hissenin ederinden düşük olması o hissenin kötü olduğu anlamını çıkarmaz.

Bu arada bugün 1,51 TL kapatması çok şık olurdu.

Perşembe günü iyi bir bilanço açıklarsa haftayı güzel kapatabilir.
    Kralsın musti. Yine bildin. 1.51

5.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Kralsın musti. Yine bildin. 1.51
    Kar beklentisi nedir?

6. işsandıksal grup son yıllarda anormal değişiklikler içindeler..
    ben bu toplamaları yıllar evvel yazdım sonu nasıl olur işfinansala bakın anlarsınız..okullu beleş fiyatlara muazzam hisse topladı.**işsandıksal görmedi duymadı..o kadar hisseyi halka arz etseydi ne kadardan arz ederdi..sonuçta işsandıksalın Cumhuriyet tarihinde ilk kez bir ortağı oldu***..hemde borsadan beleş fiyatlı toplamalı..
    kim yol verdi nasılk verdi araştırılacaktır **..
    aynı yol işgyo da devam ediyor .****k.yatırımcıda bekkliyor garibim hisse endeks 107 binde işgyo uçacak diye.**de kader beleş fiyatlı hisse toplamak varken kimsede görmüyorkan**??ne gerek var şimdi hisseyi uyçurmanın...
    sorun büyük çok büyük ..bakalım izleyenler ne yapacak sonuçta**??

7. ayrıca bu yüzde 5 lişk paycı beleş fiyatlı toplayıcı geçen seneler açıklama gönderiyordu artık açıklama gelmez olmuştu onuda yazmıştım vazmı geçti vazgeçmemiş devam demiş..**

8. sorun büyük ..işgrubu iştiraklerden başlayarak ufak ufak beleş fiyatlı**borsadan el değiştiriyor..kimse görmüyor..**duymuyor**
    tabi duyan çok bakalım amaçları ne diyen çoğalmaya başladı..**

Sayfa 96/672 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •