Sayfa 588/672 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Benim banka hesabım gibi çok durgun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Herhalde bugün de siftahsız kapayacak

3. Bu hafta faizler inerse gyo furyasına bu da katılır mı acaba, bakıyorum da hiç öyle bir görüntü vermiyor biraz takibe alalım bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Dünyanın herhangi bir borsasında bu fk ve defter değerinde kaç hisse senedi vardır merak ediyorum.Portföyündeki iştirakleri göz önünde bulundurarak söylüyorum.Bence ilginç bir hisse bekleyip göreceğim ytd

5.  Alıntı Originally Posted by bymus Yazıyı Oku
    Dünyanın herhangi bir borsasında bu fk ve defter değerinde kaç hisse senedi vardır merak ediyorum.Portföyündeki iştirakleri göz önünde bulundurarak söylüyorum.Bence ilginç bir hisse bekleyip göreceğim ytd

DOHOL hissesinin fk ve defter değeri ISGYO'dan düşük.
    Dünyanın herhangi bir borsası örneği ise Rusya borsasında böyle şirketler varmış.
    ISGYO özelinde bu çeyrekte zarar açıklama olasılığı fiyatlanıyor olsa gerek...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    DOHOL hissesinin fk ve defter değeri ISGYO'dan düşük.
    Dünyanın herhangi bir borsası örneği ise Rusya borsasında böyle şirketler varmış.
    ISGYO özelinde bu çeyrekte zarar açıklama olasılığı fiyatlanıyor olsa gerek...
    Evet dohol daha da ucuz doğanda hikaye başka Isgyo zarar açıklaması çokta önemli değil eldeki portföy gayet güzel yeri buralar değil bence şu ortamda bile ytd

7. İşte bunlar ekonomiyi batıran zihniyet 1 milyon lira ile marka şirketlerde piyasa değerini düşürüp ülkenin marka değerine balta sallayan yapı

8. Biz marka şirketlerimizin çok daha değerli olduğunu düşünüyor ve yatırım yapıyoruz böyle de devam edecek

Sayfa 588/672 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •