Sayfa 573/672 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bir de borsa uzun vade işidir diyenler yok mu ayar oluyorum Bizim şirketler temettü mu verir. Al sana temettü uzun vadeymis gel sen onu kulahima anlat
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

Alıntı Originally Posted by ismailharman78 Yazıyı Oku
    Şerefsiz herifler
    Bari bedelsiz vereydi
    Temettüyü alır cebe koyar cari fiyata sonra bakarım diyordum
    Içtı cafer bez getir
    2018 yılı faaliyet karının dağıtımıyla ilgili Yönetim Kurulu önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması.

Diyor. Kar payı dağıtılmayacak demiyor ki. Ayrıca kap'a düşen bir şey yok. Siz nereden okudunuz bunu?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    2018 yılı faaliyet karının dağıtımıyla ilgili Yönetim Kurulu önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması.

Diyor. Kar payı dağıtılmayacak demiyor ki. Ayrıca kap'a düşen bir şey yok. Siz nereden okudunuz bunu?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    İyi okursanız bulunuyoro bilgi. maille de geldi. Hem bedelsiz hem kar payı sıfır bu sene.
    Zaten başımıza ne geldiyse iyi okuyamamaktan geldi.
    Bu kağıdı da detayı da iyi okuyamadım
    ve kaybettim maalesef
    yenilgiyi kabul ediyorum
    hisseyi azaltmaya gideceğim gibi görünüyor
    2 sene bekleyeceğim 3 krş temettü verecek
    onu da benden alacak
    defolup gitsin böyle şirket

4. 2 yıldır beklediğim hisseleri aralıkta yarısını çıkmıştım, kalanını bugün verdim. zararı sineye çektik, çıktım derdi bitti. Hiç bir beklenti kalmadı, temettü de yok. .99 kr altına inerse almayı düşünürüm tekrar.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    2 yıldır beklediğim hisseleri aralıkta yarısını çıkmıştım, kalanını bugün verdim. zararı sineye çektik, çıktım derdi bitti. Hiç bir beklenti kalmadı, temettü de yok. .99 kr altına inerse almayı düşünürüm tekrar.
    bayağı sabretmiştin.
    neyse hayırlısı olsun
    bizimki de boşa bekleme
    kahrolası batağa saplandım bi kere
    azaltacağım
    kahretsin bu şirketi de gyo sektörünü de

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    2 yıldır beklediğim hisseleri aralıkta yarısını çıkmıştım, kalanını bugün verdim. zararı sineye çektik, çıktım derdi bitti. Hiç bir beklenti kalmadı, temettü de yok. .99 kr altına inerse almayı düşünürüm tekrar.
    Sayın Serkan 74 alış hedefini bence daha aşagılara çekmelisin, mesela 85 kuruşlara kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Sayın Serkan 74 alış hedefini bence daha aşagılara çekmelisin, mesela 85 kuruşlara kadar.
    Daha da aşağıya
    0,60 kruştan giirilmeli bi daha
    ytd

8. Parayı bulunca komünizm biter. Bu zihniyet böyle. Bu kafaların yönetimden uzaklaştırılması gerektiğini anlatıyoruz. Birileri başka telden çalıyor. Şimdi buyur burdan yak. Hem beni zarara uğrat manüplasyon sürekli yap. Birde kar payı yok, bedelsiz yok. Şimdi vereyim mehteri. Ne bekliyorduk ki bu ucube zihniyetten. Nato kafa nato mermer...
    Hiç kimseye yatırım tavsiyesi verecek kadar yeterli bilgiye sahip değilim...

Sayfa 573/672 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •