Sayfa 601/672 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. BAYA KORKAN VARMIŞ KAĞITTAN HACİM VARKEN PANİĞE HEREK YOK

Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    KAHRAMAN@kahraman_harun
    ISGYO için TEB not yayınlamış
    geçen size de bahsetmiştim
    gayri menkul portföyü yaklaşık 5milyar tl
    piyasa değeri 1.3 milyar tl
    son bir ayda yaklaşık 750m tl'lik satış yaptı
    yani piyasa değerinin yarısı kadar nakit girdi şirkete.
    2 yıl içinde 350 m tl yıllık kira geliri hedefi var.
    diye twit atmış.
    ben bu hisseyi 17.02.2017 tarihinde 1.57 ,
    30.03.2017 de 1.46 ,
    13.9.2017 de 1.42, liradan aldım.
    herkesin bakış açısına göre durum değişir. 0,85 kuruştan alıp kazananlar haklı olarak zafer çığlıkları atıyorlar.
    ama benim için hiç bir şey ifade etmiyor.
    nerede ise 3 yıl olmuş ve aldığım fiyata gelmiş.
    twitter hisse yorumlayan arkadaşlara grafik ile yorum yaptım , bir tanesi bile evet ucuz demediler.
    durum vaziyet bu , yarın yine satışlar ile kuruşlara da getirebilirler.
    kimseyi etkilemek istemem.
    Umarım dolar bazlı dahi zararınızı çıkarır. Teknik anlamda çok kuvvetli, herkesin ilgisini de çekti.
    Hisse geri alımı da var Kasaya nakit girişi de olacak.

Buraları çok kuvvetli işlem hacmi ile geçtiği için tekrar 1.40 gibi rakamlar hayal oldu gibi, belki çok kötü hava gelir ama o zaman bile orada kalıcı olacağını sanmam.
    Kahraman demişken bugün malı teslim etti sanırım gedikten 2.5 milyon satış var.

3.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Umarım dolar bazlı dahi zararınızı çıkarır. Teknik anlamda çok kuvvetli, herkesin ilgisini de çekti.
    Hisse geri alımı da var Kasaya nakit girişi de olacak.

Buraları çok kuvvetli işlem hacmi ile geçtiği için tekrar 1.40 gibi rakamlar hayal oldu gibi, belki çok kötü hava gelir ama o zaman bile orada kalıcı olacağını sanmam.
    Kahraman demişken bugün malı teslim etti sanırım gedikten 2.5 milyon satış var.
    yapı kredi gün içi topladığı ve taşımayı düşündüğü 7,5 milyon lotu, kapalı seansta sattı. bu güne kadar kimse mal toplamaya başlamadı, isgyo büyükler ligine terfi etti sadece alan ve satanlar birbirlerini kıstırmaya çalışıyor. cuma günü 304 milyon lot hacim varken , bugün 396,600 milyon lot hacim yaptı.
    ve yine cuma günü, isyatırım 6,5 milyon lot satış yapmıştı ve tahminim açığa satıştan dolayı bugün de yüksekten yerine koydurdular. evet artık isgyo herkesin dikkatini çekti.

4. Pasta atabilicek var mı ?

yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by pentagrammm Yazıyı Oku
    Pasta atabilicek var mı ?

https://hizliresim.com/lQmaoX

Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    yapı kredi gün içi topladığı ve taşımayı düşündüğü 7,5 milyon lotu, kapalı seansta sattı. bu güne kadar kimse mal toplamaya başlamadı, isgyo büyükler ligine terfi etti sadece alan ve satanlar birbirlerini kıstırmaya çalışıyor. cuma günü 304 milyon lot hacim varken , bugün 396,600 milyon lot hacim yaptı.
    ve yine cuma günü, isyatırım 6,5 milyon lot satış yapmıştı ve tahminim açığa satıştan dolayı bugün de yüksekten yerine koydurdular. evet artık isgyo herkesin dikkatini çekti.
    Boş verin kim aldı kim sattı, biri alır biri satar biri açığa satış yapar diğeri kıstırır falan filan
    Sonuç olarak tahta yukarı sürülür, hikaye güzel, ilgi var, teknik güzel. Gerisi hikaye bence.

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Boş verin kim aldı kim sattı, biri alır biri satar biri açığa satış yapar diğeri kıstırır falan filan
    Sonuç olarak tahta yukarı sürülür, hikaye güzel, ilgi var, teknik güzel. Gerisi hikaye bence.
    kesinlikle...
    ama benim için yazdıklarım da önemli.,
    Ve en sevindiğim , isgyo çıkışa geçmeden önce yanlış hatırlamıyorsam iyi bir yabancı satışı vardı.
    onları döktükten sonra çıkış yapmasıdır.

8. Gün içi pasta atabilicek varmı ?

Sayfa 601/672 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •