Sayfa 591/672 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Rygyo var ve kral bir hisse.. Depocu.. Hızlı büyüyor . borcu da geliride döviz . bir tür otel gibi bu depocu. Kriz zaman ı full dolu.. Favorim bu gyo .. Uykuda henüz.. 2020 uyanır bence

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnceleyeyim dedim RYGYO'nun sitesi bile açılmıyor. 2015'ten beri ne temettü ne de bedelsiz vermiş. Bütün hisseleri PD / DD sıralayan bir site var mı acaba? Bu arada HALKB değeri daha düşükmüş.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Temettü veremez ki.. 300 bin m2 den 1.5 milyon m2 ye ulaştılar neredeyse, devamlı yatırım.. Borçları azaldıkça fiyat yukarı potansiyeli var.. Fin net var... Osmalı yatırım da 1000 tl lik hesap açınca fin net ücretsiz di ..belki devam ediyordur.. Ayrıca iş yatırım sayfasın da mevcut
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    İnceleyeyim dedim RYGYO'nun sitesi bile açılmıyor. 2015'ten beri ne temettü ne de bedelsiz vermiş. Bütün hisseleri PD / DD sıralayan bir site var mı acaba? Bu arada HALKB değeri daha düşükmüş.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com

3.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Temettü veremez ki.. 300 bin m2 den 1.5 milyon m2 ye ulaştılar neredeyse, devamlı yatırım.. Borçları azaldıkça fiyat yukarı potansiyeli var.. Fin net var... Osmalı yatırım da 1000 tl lik hesap açınca fin net ücretsiz di ..belki devam ediyordur.. Ayrıca iş yatırım sayfasın da mevcut

Boşverin elalemin gyosunu da İş bankası gibi bi devin gyosunu şu hallere düşüren yönetimi uyandırın uykusundan. Zillet yönetimi. Ahlaksız ordusu. İş bankasının da gyosunun da ,...

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    PD/DD = 0.24 bakalım 0.1 olacak mı? Bundan daha düşük PD /DD değeri olan hisse var mı acaba?

Ucuza alsan ne olacak, alır, bekler bekler sonra az yükselince isyat gibi bunu da satıverir ardından da başlarsın başka ucuz hisse aramaya.

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Ucuza alsan ne olacak, alır, bekler bekler sonra az yükselince isyat gibi bunu da satıverir ardından da başlarsın başka ucuz hisse aramaya.
    Haklısınız. Uzun vadeci olamıyorum. Kar görünce hemen satıyorum. Piyasa bana güven vermiyor. Mesela bir yıl önce aldığım daireyi geçenlerde baktım x1.8 fiyat verdiler hemen sattım. Siz sabırlıysanız ve piyasaya güveniniz varsa tutun ama ben bu sayede portföyümü 2 yılda 3 katına çıkardım. Bu da benim yolum ve tarzım.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6. Bağdat Caddesi eğer İŞGYO'nun olsaydı şu anda 200 bin liraya 3+1 lüks konut satınalabiliyorduk. Gerisini siz tahmin edin artık.

7. Aşağı yönlü hareketin devamı halinde,
    (0.84) kritik destek.
    Yukarıda (0.98) direnç.
    Yeşil okla gösterdiğim
    siyah noktalı düşen trend direnç çizgisi,
    kalıcı yükselişler için takip edilmeli.
    https://twitter.com/swingtradin/stat...695488/photo/1

8. Borsanın en aptal hissesine mi denk geldik yaa, hep asağı , boyle rezillikmi olur
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 591/672 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •