Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 13 madde; 9 - 13 arası.

Konu: Platinde düşüş kaçınılmaz platinde yükseliş kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    düşerken dşüyor yükselirken de yükseliyor yani fiyat iki yöne de belli bir zaman aralığında hareket eder... onun için yükseliş de düşüş de kaçınılmaz , teorik olarak da pratikte de doğru bir başlık... mesela fiyat 500 olsun 500,02 oldu mu ne oldu yükseldi... 33 saniye sonra fiyat 500,01 oldu mu ne oldu ? fiyat düştü... demek ki hem düşebiliyor hem yükselebiliyor fraktal olarak da...
    Teşekkürler açıklama için Genel beklenti itibariyle yükseleceği yönünde olan bir yatırım aracı daha ilgi çekici olacaktır demek istemiştim aslında.

2. Tüm değerli madenler içinde en ucuz platin kalmış gibi gözüküyor.
    Varmı bunu izleyen
    Alan satan
    Hareketleri nasıldır?
    Sizcede şu anda ucuz gibimi?

3.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    haydi anadolu yol platin yolu haydi anadolu hey hey hey
    6 ayda % 25 yaptı temmuzdan ocağa sonrasında gümmm .... günümüze gelirsek , nötr flatım pozisyon olarakhiç platinim yok ... martta nisanda toplamadıysan buralardan mallanmak ne derece doğru olur , herkeşin kendine göre bir sitrajisi vardır herhalde ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. Dün nakitimin bir kismıyla platin aldım bakalım. Uzun süredir düşük. Yatayı kırdı zaten hayırlısı. Yüzde bir komisyon fena😯

5. arkadaslar katılım bankası harici platin satan banka varmı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •