Sayfa 5/27 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 214 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Yatırım Fonları Tanıtım Rehberi

1. MKK ücretleri bunlar sifre gönderim için e-mail seçeneği varsa onu seçerseniz 8 TL ödemezsiniz. Onun dışında bankadan bankaya değişmekle birlikte bir miktar ücret kesintisi olur Sn.Webster.
    4-Herhangi Bir Komisyon/Ücret Varmı,Hafta Sonu İşleyiş Nasıl?

Bazı Bankalar Yatırım Hesabı Üzerinden İşlem Yapmaktadır Örnek İşbankası,3 Aydan 3 Aya 30 TL Ücret Alır,
    Çoğu Banka Vadesiz Hesap Üzerinden İşlem Yapmaktadır Bu Nedenle Herhangi Bir Ücret Masraf Yoktur(Örnek Garanti Bankası)

Tskler hocam

3. Yatırım fonu tavsiyesi isteyenler için Akporföy'ün %70 mevduat %30 Fon şeklinde Her ay fonların dağılımı güncellenen bir portföy tavsiyesi var. Ayrıca uygulaması da var. Performansı nasıldır incelemedim ama kontrol edip denenebilir.

https://www.akportfoy.com.tr/tr/node/yatirim_plus

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yatırım fonu tavsiyesi isteyenler için Akporföy'ün %70 mevduat %30 Fon şeklinde Her ay fonların dağılımı güncellenen bir portföy tavsiyesi var. Ayrıca uygulaması da var. Performansı nasıldır incelemedim ama kontrol edip denenebilir.

https://www.akportfoy.com.tr/tr/node/yatirim_plus
    Bayadır kontrol ediyorum orayı da % 70 mevduat olunca pek bişey olmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bayadır kontrol ediyorum orayı da % 70 mevduat olunca pek bişey olmuyor.
    Kendinizce düzenleyebilirsiniz sn.myfinans %70 Mevduat yerine PPF getirileri yüksekken PPF koyulabilr mesela

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kendinizce düzenleyebilirsiniz sn.myfinans %70 Mevduat yerine PPF getirileri yüksekken PPF koyulabilr mesela
    Hatta sanal portföy yapayım dediklerine göre dedimdi de elim varmadı bir türlü, ama bir ay deneyeceğim bakalım ne olacak, sanal olarak tabi.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hatta sanal portföy yapayım dediklerine göre dedimdi de elim varmadı bir türlü, ama bir ay deneyeceğim bakalım ne olacak, sanal olarak tabi.
    Sonuçlarını bekliyoruz o zaman

Admustafa hocam
    Fon al dedim. Miktari girdim
    Mkk kaydi olusturulacak dedi
    Onayladim
    Ama hesaptan parada dusmedi fonda gorunmuyor
    Ne yapmaliyim acaba

Sayfa 5/27 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız