Sayfa 36/84 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 281 - 288 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    5.292.853 adet %6,08 olmuş, az çok demeden alıyorlar, maşallah böyle giderse temettü geliri de baya artacak daha kendi hissemizden de alıyorduk o ne durumda acaba...
    Benim görebildiğim kadarıyla geri alım desteğini fiyat 8 tl'nin altına inerse verecekler, yani bu ara ciddi alımları olmadı. Hergün 7,85-7,90 tl bandında blok alış emirleri giriliyor, muhtemelen bizimkiler.

Gerçi en iyisini sn. deep voice bilir, ama o da "laf çakmayınca" ortaya çıkmıyor.

Epeyidir aklımda ama şimdi yazma fırsatı buluyorum. Bu yılki temettü politikası ne olacak? Benim tahminim, para biriktirmektan vazgeçtilerse 1 tl ödeyebilirler, bu da geçen seneki sermaye göre 1,5 tl'ye karşılık gelir. Her halükarda 80 kuruşun altına düşeceklerini sanmıyorum.

Değerli ortakların da bu konudaki görüşlerini alabilir miyim?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. Temettü konusunda bence geçen sene verdiği oranın altına düşmeyeceği kanısındayım.Artırma konusuna gelince geçen sene rakamlara göre 1.07 vermişti ,geçen seneye göre 1.50 verirmi derseniz ;imkan fazlasıyla var ama %15-20 arası bence makul.
    Bu sene hisse bazında aralık ayına kadar bir numara olacağını sanmıyorum.Atraksiyon markantalya olayında vardı ,o da olmadı ..Yani şu an için hisse için konuşacak bir konu yok aslında.
    Ben ev alayım iş yeri alayım kirası gelsin diyenler için en iyi seçeneklerden biri. Her aldığın lot köşe başı dükkan gibi.
    Ama ben hisseyi alayım yükselince satayım derseniz iyi bir argüman değil
    Faizler makul seviyelere gelene kadar buralarda gezinecektir(Atraksiyon olmazsa tabi ses getirecek satın alma v.b.)faiz 3 sene önceki durumuna gelirse Yüzde60-70 prim yapar artı kar paylarını alırsınız
    Durum bundan ibaret kanımca

3. pagyo da son olarak payımız ne kadar oldu acaba...bilanço dönemi başladı beklentiler nedir ektufure deep voice acaba...

4. Bilanço gelmiş, ilgilenen bile yok

5. DÖNEM KARI (ZARARI)
    2018 İlk Yarı: 101.475.550
    2017 İlk Yarı: 72.400.662
    2018 2.Ç.: 56.534.484
    2017 2.Ç.: 33.540.881

6.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    pagyo da son olarak payımız ne kadar oldu acaba...bilanço dönemi başladı beklentiler nedir ektufure deep voice acaba...
    Karlılık konusunda bir tahmin yapmak güç olduğu için cevap veremedim. Aklımda 1. 6 aylık dönem için 85-90 milyon TL gibi bir kar rakamı vardı ama karlılık bunun da üzerinde oldu. Geçen yılın aynı dönemine göre karlılık artışı % 40 olarak gerçekleşti. Sağolsun jtucker arkadaş bir önceki mesajıyla bu rakamları paylaştı zaten.

Umarım hisselerinizi satmamışsınızdır çünkü yarın hissede kuvvetli bir yükseliş mümkün görünüyor.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. batan geminin mallarından ufak ufak alım yapıyorum...nasıl olsa bu zamanlarda gececek ve bu fiyatlar ilerde bence çok aranacak...6 aylık kar çok güzel bence böyle devam ederse güzel temettü verecek yine...

8. 5.361.892 adet % 6,16 pagyo olmuş...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Sayfa 36/84 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •