Sayfa 42/84 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 329 - 336 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    gel artık da 8 altına biraz daha alalım çok nazlanıyorsun düşmemek için...
    8'in altına düşmesini çok bekleriz bu gidişle. Şirket yönetim kurulu üyelerinden biri bu Salı 30 bin hisse almış, 8.29 TL'den. Demektir ki bu seviyelerden alım için bekleyen bilinçli yatırımcılar var. Şunun şurasında temettüye 4 aydan az zaman kaldı. Bu yüzden de bundan sonra 8'in altı biraz zor.

Ucuz alım fırsatı kollayanların temettü dağıtımından 2-3 ay sonrasını gözlemesi lazım. Malum temettü ödemesiyle hikayemiz bittiği için ne kadar karlı da olsa kimse hisseyi taşımak istemiyor. Bu seneye kadar böyle bir grafiğimiz vardı bu sene değişir mi değişmez mi bekleyip göreceğiz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/724142
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. haklı olabilirsiniz ekfuture ama burası bist her an her şey olabilir ve önümüzde tekrar esmer günler var gibi bu sınır ötesi operasyonlardan dolayı...

3.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    haklı olabilirsiniz ekfuture ama burası bist her an her şey olabilir ve önümüzde tekrar esmer günler var gibi bu sınır ötesi operasyonlardan dolayı...
    Borsanın genel gidişatı konusunda haklısınız. Zaten benim yggyo için öngördüğüm istisna önümüzdeki 4-5 ay için geçerli. Bu süre içinde temettü beklentisinden kaynaklı bir yükseliş görebiliriz. Ondan sonra bist sürüsüne uyarız diye düşünüyorum.

Moda deyişle, esmer günler geride kaldı şimdi zifiri karanlık günler geliyor. Haklısınız, dışarıdan aldığımız borç paralarla yurt dışında operasyonlar yapıp, yarattığımız kara delikleri besleyerek ülke ekonomisinin altını oyuyoruz. YGGYO'da olma sebebim, daha öncede söylediğim gibi işler kötüye giderse 5-10 yıl sonra arsa değeriyle paramı kurtarma şansımın olmasıdır.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4. Hayırlı cumalar...
    Yıl sonu değer tablosu...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar...
    Yıl sonu değer tablosu...

Buda 2017 (geçen seneki)...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...

6. Avmde %3 değer artışı olurken, otelde %10 değer artışı olmuş...
    Toplamda yaklaşık %3,6 değer artışı olmuş...

7. pazartesi sanırım biraz daha kavuşucagız...

8. tüm ortaklara bol temettülü yıllar diliyorum...saolsun yeni gimat bana bugün 7,96 dan yılbaşı hediyemi verdi...

Sayfa 42/84 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •