Sayfa 70/84 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 670 madde; 553 - 560 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yggyo şort yok bildiğim kadarıyla. Şirketin şuanda iskontolu olduğunu düşünmüyorum. 2.ceyrek bilançosu geldiğinde bana hak vereceksiniz. Şimdiki bilancodan verdiği temettüyü çikarirsaniz PD/dd. 0.9 cikiyor. Bu da şirketin iskontosunun düşük olduğunu gösterir. Şirketin f/k şimdi 5lerden 8lere cikacak. Kısacası şirket şuan ucuz değil.

2. Bütün GYO lar prim yaptı sen yapmadın. Pahalı mısın nesin?

3. Diyelim f/k 8 degil 10 , pd/dd 1. Borsada mevcut olarak f/k si 10 altinda olan kactane hisse varki? Ayrica faizlerin %6 oldugu ortamda 10 f/k pahalimi? Ustelik hisse basi 2 tl ye yakin nakiti mevcut. Temettu vermesine ragmen. Geri alinmis yaklasik 5 milyon a yakin pay da var.

4. Bence sirket suan ucuz bunuda 2 sebebe bagliyorum. 1.Yatirimci profili al satci degil aldigini unutan insanlar belkide 15 yildir hisselerin %60 70 i el degistirmemistir. Bu yuzden spekulatorler pek yanasmiyor. 2. Olarak geri alinan paylar spekulatorleri uzak tutuyor. Aslinda bir tarafdan iyi durumun boyle olmasi sabirli olanlarin uzun vadede zarar etmesini zorlastiriyor

5. BIST uçtu gitti. Bu kağıt hala 12tl

6. Pandemiden oncede 12.70 lerdeydi temettu verdi 1.03. Bist duserken geri alimla ayakta tuttular. Duserken dusmedi cikarken cikmadi yerinde saydi denilebilir

7. Pagyo tavana gidiyor

8. Bugun aksam saat 6.30 gibi koçtaşa girdim. Mağaza personeli mevcut islerden memnun olduklarini pandemi oncesinden daha yoğun olduklarini soyledi. Genel olarak avm gayet canliydi eli bos gezen nadirei. Hatta xiaomi mağazasina giriste kuyruk vardi. Yemek kati oldukca durgun olabilir. Parfum dukyanida sakindi harici magazalar gayet canliydi

Sayfa 70/84 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •