Sayfa 83/84 İlkİlk ... 337381828384 SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 657 - 664 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Avm alınır alımmaz değil ama mevcut piyasada türkiyenin en iyi avm si ankamallin degeri ortada alınacak avm bu deger goz onunde bulundurularak alinmali

2. Bu AVMler niye böyle yatırım yarışına girdiler? Panora gitti borçlanarak konut arsası aldı, şimdi Ankamall AVM satın alma peşinde. Tanınan vergi imtiyazları mı kaldırılacak, nedir? Yorumu olan var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Bu AVMler niye böyle yatırım yarışına girdiler? Panora gitti borçlanarak konut arsası aldı, şimdi Ankamall AVM satın alma peşinde. Tanınan vergi imtiyazları mı kaldırılacak, nedir? Yorumu olan var mı?
    Kriz zamanı uygun fiyata bulunca almaları mantıklı, nakit varsa veya uygun kredi bulmaları durumunda kârlı olabilir...

TECNO CK7n cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Evet, temettünün neden hala açıklanmadığı belli oldu.
    Şirketimiz yatırım yapacakmış, bünyeye yeni bir AVM katacakmış, büyüyecekmiş:
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1272136

İnşallah güzel ve karlı bir yatırım olur.

5.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Bu AVMler niye böyle yatırım yarışına girdiler? Panora gitti borçlanarak konut arsası aldı, şimdi Ankamall AVM satın alma peşinde. Tanınan vergi imtiyazları mı kaldırılacak, nedir? Yorumu olan var mı?
    Ben yönetime güveniyorum. Muhtemelen bir fırsat görmüşlerdir.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Ben yönetime güveniyorum. Muhtemelen bir fırsat görmüşlerdir.
    YTD
    Vergi istisnaları kaldırılırsa tabii güzel bir hareket olur ama radikal bir biçimde temettü verimliliğini etkiler bence

7. Yeni avm almaktansa bir miktar geri alim ve pagyonun %10 unu trgyonun % 2 sini alsa çok daha iyi olur bu mallar piyasadakilerden daha ucuz

8. Bu tahta neyin kafasını yaşıyor, anlamak mümkün değil. En azından ben anlayamıyorum.

Sayfa 83/84 İlkİlk ... 337381828384 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •