Sayfa 60/84 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 473 - 480 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugun hepsini satmaya kararli gibi cuma elinde istiyor parayi

2. Bugün 12.48 gördü. Satıcının malı bitmek üzere bu hafta biter. Önümüzdeki hafta 13tl yi görürüz. Parası olanlar için bu fiyatlar çok iyi

3. Pagyo her yerde pazarlaniyor ve ciddi islem hacmi yapiyor ve herkes ciddi beklenti icerisinde. Pagyodan daha karli olan bizim hissemizde islem hacminin ve beklentinin olmamadi hayret verici

4. bilançoya az kaldı biraz daha sabır 1 tl üzeri temettü verecek...ayrıca sayın mblbl bu satanlar kimler acaba kimin malını satıyorlar...

5. Sayin konkasor34 16 ocak kap bildiriminde borsa islem goren tipe donusen paylar satiliyor sanirim yaklasik 430.000 lot 2 farkli satici var. Akmgy 30 tl ye yaklasmisken biz oldukca ucuz kaldik

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bilançoya az kaldı biraz daha sabır 1 tl üzeri temettü verecek...ayrıca sayın mblbl bu satanlar kimler acaba kimin malını satıyorlar...
    binlerce gıda toptancısı var şirkette kendi mallarını satıyolardır

7. teşekkürler verdiginiz bilgiler için...valla bu durum benim için iyi oldu elimde bir miktar soda vardı birleşmeden ötürü kızdım sattım ondan gelen para ile 12,49-12,65 arasından yeni gimat aldım ve burda nasip olursa en az 5 yıl durmayı düşünüyorum...

8. Gimat toptancılarindan Doğu Karadeniz gıda diye bir firma var bu firma hisselerini Kote ettirip satiyo. Satış bitti ya da çok az bişey kaldı. Bu hissede dip 12.50 daha öncede yazdım. Hissenin f/k çok iyi pagyo ve Akmerkez göre halen ucuz kaldı. Ankara'nın en iyi avmsini işletiyorlar. Kasada 400 milyon nakit var. Bunun yarısını temettü olarak dağıtacaktir. Ayrıca hisse alimida yaptılar %2.5 civarı güzel temettü şirketi. Tek kötü yanı yeni yatırım yapmasıdır.

Sayfa 60/84 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •