Special Days Image
Sayfa 69/84 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 670 madde; 545 - 552 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

YGGYO Konsolide 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 51255750 Yıllık Değ%:-21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bu piyasada iyi sirket. NAkit zengini

3. 2020/6 bilanço kar 80milyon gelir. Geçen yil 124milyon o yüzden hissenin 10tl civarına düşmesini bekliyorum. 10tl altına gelirse alınabilir. Yazdıklarım al sat tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    2020/6 bilanço kar 80milyon gelir. Geçen yil 124milyon o yüzden hissenin 10tl civarına düşmesini bekliyorum. 10tl altına gelirse alınabilir. Yazdıklarım al sat tavsiyesi değildir.
    bekle bekle gelir 10a

5.  Alıntı Originally Posted by bobbygeneric Yazıyı Oku
    bekle bekle gelir 10a
    Acaba 2ceyrek kar rakamı siz ne bekliyorsunuz. Nisan ve mayisda AVM kira geliri yok sadece Haziran da kira alacak. Haziran kirasında da indirim yapılması da olasiliklarda. Kar oranı bu kadar düşün GYO fiyatına yansıtır. Yansıması bile borsada bu senet dışında başka şirketler var daha ucuz kalan. Ben bir yatirımcı olarak alacağım fiyatı yazdım.. sizde isteğiniz fiyattan alabilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    Acaba 2ceyrek kar rakamı siz ne bekliyorsunuz. Nisan ve mayisda AVM kira geliri yok sadece Haziran da kira alacak. Haziran kirasında da indirim yapılması da olasiliklarda. Kar oranı bu kadar düşün GYO fiyatına yansıtır. Yansıması bile borsada bu senet dışında başka şirketler var daha ucuz kalan. Ben bir yatirımcı olarak alacağım fiyatı yazdım.. sizde isteğiniz fiyattan alabilirsiniz.
    Piyasanın bilmediği, hiç kimsenin aklına gelmeyen bir şey bulmuşsunuz gerçekten. AVM ler kapalı kira almadılar uzun bir süre boyunca ve belli ki bu bilgiye bir tek siz sahipsiniz ve bunun üzerinden kar elde etmeye çalışıyorsunuz. Tebrik ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by nalbany Yazıyı Oku
    Piyasanın bilmediği, hiç kimsenin aklına gelmeyen bir şey bulmuşsunuz gerçekten. AVM ler kapalı kira almadılar uzun bir süre boyunca ve belli ki bu bilgiye bir tek siz sahipsiniz ve bunun üzerinden kar elde etmeye çalışıyorsunuz. Tebrik ederim.
    Mevcut fiyata göre kimse bunu fark etmemiş sanki..

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Bu söyledğiniz aynı sektörde olan PAGYO içinde geçerli. Hatta BIST te ve dünya borsalarında işleri negatif etkilenmesine rağmen pandemi öncesindeki fiyatlarının üzerine çıkmış bir çok şirket var. Sizin iddianıza göre az sayıda kişinin farkettiği şeyi piyasa fark edememiş ve bu şirketleri yeterince cezalandırmamışlar demek. Ya da alternatif düşünceye göre de bu geçici kısa sürecin şirketler için büyük bir sorun olmayacağı düşünülerek bir fiyatlama oluyordur piyasada.
    Tavsiyem siz aksi halde düşünüyorsanız ve analizinize güveniyorsanız biraz aşağı gelsinde alayım demeyi bırakın da YGGYO ve benzeri durumda olan şirketleri shortlayın.

Sayfa 69/84 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •