Sayfa 46/82 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 654 madde; 361 - 368 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

YGGYO Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 65241604 Yıllık Değ%:45

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Ankamall 1.6 milyar TL ediyor öyle mi ?

4. ET balık kurumu bu arazide idi

25 milyon usd ye alınmıştı sanırım

( gerçek rakam 10
    Milyon usd sanırım )

Şu an 300 milyon usd ediyor ankamall diyor exper firma

Doğru mu ?

5. Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben bu hisse ile ilgili bir bilgi almak istiyorum sizden. Bu hisseden elimde 32k hisse mevcut. Ve yaklaşık 2. Aydan beri var bu. 19.04 de hem bölünme oldu hem de temettü verdi. Akyatirim hesabına temettü aktarıldı ama bölünme sonrası yeni hisseler hala gelmedi. Bunun nedeni sizce nedir ? Neden böyle birşey olabilir. Henüz akyatirim ile görüşmedim. Önce sizlerden bir bilgi aliyim istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by fatihce Yazıyı Oku
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben bu hisse ile ilgili bir bilgi almak istiyorum sizden. Bu hisseden elimde 32k hisse mevcut. Ve yaklaşık 2. Aydan beri var bu. 19.04 de hem bölünme oldu hem de temettü verdi. Akyatirim hesabına temettü aktarıldı ama bölünme sonrası yeni hisseler hala gelmedi. Bunun nedeni sizce nedir ? Neden böyle birşey olabilir. Henüz akyatirim ile görüşmedim. Önce sizlerden bir bilgi aliyim istedim.
    Merhaba, Sn. Fatihce.

Öncelikle merak ettim bölünme bilgisini nereden aldınız? Böyle bir şey yok çünkü. Geçen yıl % 50 bedelsiz vermişti, belki tarihleri karıştırmış olabilirsiniz. İyi akşamlar.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Merhaba, Sn. Fatihce.

Öncelikle merak ettim bölünme bilgisini nereden aldınız? Böyle bir şey yok çünkü. Geçen yıl % 50 bedelsiz vermişti, belki tarihleri karıştırmış olabilirsiniz. İyi akşamlar.
    Hocam hızlı yanitiniz için öncelikle teşekkür ederim. Bölünme ve temettü için oyakbank in sitesinden takibini yapmıştım. İlgili linke şuradan ulaşabilirsiniz
    https://www.oyakyatirim.com.tr/hisse-detay/YGGYO

Bu sitede alt kısımda temettü ve bölünme oranları mevcut. Belki de ben yanlış anladım bilmiyorum. Ayın 19 una kadar 8.8 - 9 arası olan kağıt 19 unda 7.8 e düşmedi mi ? Yani temettü sonucu kağıt fiyatı düşecek ise temettüün bir anlamı kalmıyor ki.
    Benim param hala aynı duruyor sonuçta.

8.  Alıntı Originally Posted by fatihce Yazıyı Oku
    Hocam hızlı yanitiniz için öncelikle teşekkür ederim. Bölünme ve temettü için oyakbank in sitesinden takibini yapmıştım. İlgili linke şuradan ulaşabilirsiniz
    https://www.oyakyatirim.com.tr/hisse-detay/YGGYO

Bu sitede alt kısımda temettü ve bölünme oranları mevcut. Belki de ben yanlış anladım bilmiyorum. Ayın 19 una kadar 8.8 - 9 arası olan kağıt 19 unda 7.8 e düşmedi mi ? Yani temettü sonucu kağıt fiyatı düşecek ise temettüün bir anlamı kalmıyor ki.
    Benim param hala aynı duruyor sonuçta.
    Bahsettiğiniz linkteki bilgileri inceledim. 2019 yılı için sermaye artırımı yani bedelsiz görünmüyor. Bahsettiği bölünme 93 kuruşluk temettü ödemesi sonrası hissenin değerinin ne kadar azalacağı ile ilgili. Bence yanlış bir bilgi, çünkü hissenin fiyatı ne olursa olsun 93 kuruş azalır, yani orada belirtildiği gibi oransal bir düşme olmaz.

İkinci sorunuza gelince borsada yeni olduğunuz anlaşılıyor. Temettüden önce hisse almışsanız ödediğiniz bedelin içinde alacağınız temettü tutarı da vardır. Temettü ödendiği gün hissenizin değeri de aynı tutarda düşer ve firmanın gelecek yıl beklenilerine ve genel piyasa koşullarına göre değer kazanmaya başlar. Zaten ödediği temettüyü 1 ay içinde telafi ediyor olsaydı herkes temettüye az kala alır, temettüsünü aldıktan sonra ladığı fiyata satar ve çıkardı. Böyle bir şey size mantıklı geliyor mu?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 46/82 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •