Sayfa 64/82 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 653 madde; 505 - 512 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Satıcılar zayıf yarın 13leri görürüz. Güzel hisse elimdeki 13.45den sattım. 12.70lerden alırım. Temettü ye kadar %5kazandirir.

2. Bugün elimdeki yggyo hisselerini 13 üzeri sattım.yerine 5.84den pagyo aldım. Bilanço açıklayınca. Pagyo nün iyi prim yapacağını düşünüyorum.

3. yeni gimat endekse çok iyi dayandı sizce sebebi nedir sayın mblbl...pagyo da bilanço açıklarsa bence de bir hareket yapacak gibi duruyor...

4. Gen kurula temettü teklifi 1,03 olacakmış

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ben en az 1.3 Tl temettü bekliyordum. Temettü ödemesi sonrası kasada kalacak yaklaşık 300 mio Tl'i nasıl değerlendirecekler acaba? Faizlerin bu kadar düşük olduğu dönemde bu parayı geçen sene gibi mevduatta değerlendirmeleri çok karlı olmayacak.

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by metroman Yazıyı Oku
    Ben en az 1.3 Tl temettü bekliyordum. Temettü ödemesi sonrası kasada kalacak yaklaşık 300 mio Tl'i nasıl değerlendirecekler acaba? Faizlerin bu kadar düşük olduğu dönemde bu parayı geçen sene gibi mevduatta değerlendirmeleri çok karlı olmayacak.

Pardon yaklaşık 200 mio Tl olacaktı.

7. evet beklenenin altında temettü ama buna da şükür...bu antalya da bir avm satın alma işi vardı ne oldu acaba o yuzden mi acaba kasada hatırı sayılır para tuttular...

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    yeni gimat endekse çok iyi dayandı sizce sebebi nedir sayın mblbl...pagyo da bilanço açıklarsa bence de bir hareket yapacak gibi duruyor...
    Yggyo da çok fazla hacim olmadığından kademeler boş oluyor. Robot var büyük ihtimalle her kademeye 5 lot yazıyor. Alıcı oldu mu kademelerde satış oluyor. Bugün alışta kademeler boştu o yüzden 13.55 görüldü. Her kademede 500-1000lot olsa hacim artsa daha fazla yatırımcı gelir. Elinde yüklü lot varsa hemen satamiyorsun bu hissede pagyo böyle değil hacim var orada. Bu arada fiyat olarak şuanda yggyo daha pahalı geliyor bana o yüzden pagyo geçtim. Yggyo/pagyo=2 yani pagyo 6.50tl Olacak ki yggyo 13tl olsun ben bu denkleme göre iki şirket arasında seçim yapıyorum. Hangisi ucuzsa ona geçiyorum.

Sayfa 64/82 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •