Sayfa 605/767 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6135 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    illim üstad yabancı oranları sürekli düşüyor görünen o ,yalnız bunda değil genel olarak

bir analist arkadaşın ifadesiyle yerli yatırımcı oranı borsada %2-3 gibi şu ara ,bi aralar %6 lar civarıydı hatırladığım kadaryla

bu yabancı kime satıyor ?? birbirlerine mi geçiyorlar ??
    ustad kagit yukselmedigine gore yabancilar tahta sahibi sirketlerin kuluckalarina satiyor olsa gerek...ky. miktari tum borsada cok buyutulecek rakamda degil...yani mali yigdilar gibi bir mantik bist 30 kagitlari icin cok afaki...okadar mali toplayacak ky. adedi ve hacmi yok bistte...muhtemelen sirketler aliyor...bunun isaretide israrla kagidin dusmesi...cikan yabanci ciksin modu hakim...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

O neymis Memo? Yarasa formasyonu mu yoksa??? Yani kulaklar iyi isittiginden haber mi var diyorsun?

3.  Alıntı Originally Posted by AsiRuh Yazıyı Oku
    Grafiğe bakın sonra ''HSBC, HALKBANK İÇİN HEDEF FİYATINI 6 TL'DEN 7,35 TL'YE VE TAVSİYESİNİ 'AL'A YÜKSELTTİ'' bunu grafiğe yapıştırın.
    Yapıştırdım ne değişti madalya mı taktılar ?

2012 2013 de tüm milleti dolandırdılar borsa ve para yagacak diyerek. Ego praga transfer olmuş. Zafer de brezilyaya olsun.

Boşversenize tam bir talan yaşandı.

Bu pasta ile zor gibi

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by isagnakkk Yazıyı Oku
    Bu pasta ile zor gibi

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Harun kahraman ın kurumları bunlar. Koskoca halkbank harun kahramana kalmış.

Döner verir ama kendisini çok takdir ediyorum. Nadir kazanan kişilerden.

Memo yarasa formasyonunu sordum. Bloklamissin beni demek ha. Vay vay, bu gunleri de mi gorecektik!

Sayfa 605/767 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •