Sayfa 38/82 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Hoş bulduk sayın hayek... Ucuzluk var dediler duyduk geldik Bereketli olur inşallah...
    inşallah

yatırım tavsiyesi degildir

2. Bu hafta her bakımdan önem arz ediyor, teknik olarak görüntü fevkalade, ayrıca olağan genel kurul öncesi son hafta, ayrıca beklenen haberin de zamanı daraldı.
    Epeydir uzun yeşil barlar yapmayı unuttu bu tahta, en son 8 lerden düşerken uzun kırmızı barları bolca yapmıştı, ağanın keyfine kalmış.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu hafta her bakımdan önem arz ediyor, teknik olarak görüntü fevkalade, ayrıca olağan genel kurul öncesi son hafta, ayrıca beklenen haberin de zamanı daraldı.
    Epeydir uzun yeşil barlar yapmayı unuttu bu tahta, en son 8 lerden düşerken uzun kırmızı barları bolca yapmıştı, ağanın keyfine kalmış.

herseyiyle mukemmel analiz sn. bawer

ustune soyleyecek birsey kalmamis

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    herseyiyle mukemmel analiz sn. bawer

ustune soyleyecek birsey kalmamis

Eyvallah sn Hayek, görüntü güzel, bundan sonrası tahtacı ve haliyle Zekai Ağa'nın tavrına ve keyfine bağlı.
    Belki de zamanı geldiğinde genel kurulda bize ikram edeceği bir bardak kahvenin ve 3-4 kurabiyenin hesabını yapıp Ankara'ya kadar yormaz bizi, ama otelde yaparsa hisse 5 lira bile olsa satmam giderim şahsen. Neyse onay biran önce gelseydi de programımızı ona göre yaparsak daha isabetli olur.

Eyvallah sn Hayek, görüntü güzel, bundan sonrası tahtacı ve haliyle Zekai Ağa'nın tavrına ve keyfine bağlı.
    Belki de zamanı geldiğinde genel kurulda bize ikram edeceği bir bardak kahvenin ve 3-4 kurabiyenin hesabını yapıp Ankara'ya kadar yormaz bizi, ama otelde yaparsa hisse 5 lira bile olsa satmam giderim şahsen. Neyse onay biran önce gelseydi de programımızı ona göre yaparsak daha isabetli olur.
    cok buyuk ihtimalle 3 eylul'de olagan genel kurul icin ankara'ya gitmeyi planliyorum.

sirketin gelecek projeksiyonu ve beklentileri hakkinda bir fikir sahibi olmak istiyorum.

su satis hikayesi hakikaten heyacan verici. ondan sonrasi ?

Son düzenleme : hayek; 25-08-2019 saat: 15:28.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    cok buyuk ihtimalle 3 eylul'de olagan genel kurul icin ankara'ya gitmeyi planliyorum.

sirketin gelecek projeksiyonu ve beklentileri hakkinda bir fikir sahibi olmak istiyorum.

su satis hikayesi hakikaten heyacan verici. ondan sonrasi ?

Şirketin vizyonu hakkında fikir sahibi olmak için bu olağan genel kurula katılmak elzemdir.
    Mutlaka bir vizyonları vardır, parayı faize koyup üzerine yatacaklarını sanmıyorum.

7. https://www.haberturk.com/turizmdeki...516107-ekonomi

Böyle haberler de olunca bu otel ve kompleksi çok mu ucuza gidiyor diye düşünmeden edemiyor insan.
    Alan ve satan memnun ama küçük ortaklar olarak maalesef kimse memnun olmayacak dayattıkları ayrılma fiyatından.

https://www.haberturk.com/turizmdeki...516107-ekonomi

Böyle haberler de olunca bu otel ve kompleksi çok mu ucuza gidiyor diye düşünmeden edemiyor insan.
    Alan ve satan memnun ama küçük ortaklar olarak maalesef kimse memnun olmayacak dayattıkları ayrılma fiyatından.
    sn. bawer daha bir kac yazi oncesinde yazmistim.

"otel bedavaya gitti , alan hayrini gorsun demistim"

hos ekspertiz degerinin ustunde bir satis olmus ama !!!!?????

Sayfa 38/82 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •