Sayfa 25/82 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. spk nın bu işlem sonuclanana kadar tahtayı kapatması lazım.

2. ..............................
    Son düzenleme : batuhan19; 26-04-2019 saat: 13:35.

3. SPK'NIN AYRILMA HAKKI İLE İLGİLİ TEBLİĞİ :

Ayrılma hakkı kullanım fiyatı
    MADDE 10 : (1) Payları borsada işlem gören ortaklıkların payları için ayrılma hakkı kullanım fiyatı, işlemin ilk defa kamuya açıklandığı tarihten önceki, açıklanan tarih hariç olmak üzere, otuz gün içinde borsada oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalamasıdır.

SATIŞIN KAMUOYUNA AÇIKLANDIĞI İLK TARİH 16.11.2018, BUNA GÖRE AYRILMA HAKKI İŞLEMLERİ ARİTMATİK ORTALMASINA BAKARSAK, o tarihlerdeki 30 günlük işlemlerin ortalaması 3.63 TL çıkmaktadır.

Son düzenleme : STRATEJİ; 26-04-2019 saat: 16:01.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

4. Açıklama 17.04.2019 Tarihli KAP açıklamamızda, Utopia World Hotel ' in satılması sürecinde bahsi geçen açıklama tarihinden itibaren 30 günlük süre içinde Adalı Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş. tarafından 500.000.- Avro cayma bedeli (kapora) ödeneceği kamuoyuna duyurulmuştu. Bu işlem kapsamında 26.04.2019 tarihinde 500.000.- Avro 'ya mahsuben 650.000.-TL karşılığı 99.007.- Avro Şirketimiz hesaplarına girmiştir. Kalan 400.993.- Avro 'nun aynı 30 günlük süre içerisinde tamamlanması beklenmektedir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

5. Kap haberleri Boş işler kardeşim millet %65 silmiş umut dağıtmayı bırak karşında kurumsal firma yok, daha fazla insanın zarar etmesine sebep olma istersen. Satış olsun ondan sonra ayrılma hakkı doğsun Koskoca rus şirketinde paramı yokmuş 100.000 dolar yatırmış. Satış iptal demez inşallah.Satış olacaksa zaten ayrılma hakkıda doğacaksa fiyatın dengelenerek volatilenin azalması gerek bu fiyatlar halen 1 den tahtayı yukarıya taşıyanlar için bulunmaz bir fiyat.

6.  Alıntı Originally Posted by STRATEJİ Yazıyı Oku
    Değerli Arkadaşlar;

0 312 496 45 40 UTPYA Yatırımcı İlişkileri.

Merak eden lütfen arasın, meramını gidersin.

Satılan varlık UTOPYA WORLD HOTEL yani, UTPYA'nın bir varlığı satılıyor. Dolayısıyla;
    -
    -----------------------------------------------------------------------------

15 Kasımda UTPYA fiyatı 3.80 idi ve öncesinde fiyatı daha da düşüktü.

Tebliğe göre bu hissede ayrılma hakkı fiyatı şu anki fiyat olan 4.82 fiyatının oldukça altına olacağı aşikardır. Şirketle yaptığım istişarede de, biz KAP'a satış duyurusunu 16.11.2018'de yaptık ve bu tarih kriter olarak alınacaktır demektedir yatırımcı ilişkileri.

Bu hissede AYRILMA HAKKI FİYATI ile ilgili ümit besleyenlerin buna göre hesap yapmaları önemle rica olunur. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi başta verdiğim teldeki yatırımcı ilişkileridir. Lütfen bilgilerinizi ve okuduklarınız doğrulatınız.

Selamlarla.

Fiyat 5'lerdeyken uyardım bu hissede olanları, Ayrılma Hakkı fiyatına bel bağlamayın, Ayrılma Hakkı fiyatı oldukça aşağıda diye. 5.60'lardan 3.25'lere kadar düşmüş bir hissede gelişmeleri vermeyelim mi?

O zaman burda ne arıyoruz?

Dün saat 16.10'da 3.40 gördü 16.55'de 3.74 gördü, kar marjı %10
    Bugün saat 10.05'de 3.42 idi 10.20'de 3.78 gördü, kar marjı %10.5
    Bugün saat 12.20'de 3.25 idi 17.20'de 3.49 gördü, kar marjı %7.3

Hisse görüldüğü üzere gayet volatil, bundan yararlanmayalım mı?

Hisse 7.92'lere giderken burda neden güzel ve uyaran yorumlara rastlamadık da, fiyat 3.40'lara düşmüşken detay ve kap haberleri verince mi rahatsız olunuyor? Bu da benim meramım.

7.  Alıntı Originally Posted by STRATEJİ Yazıyı Oku
    Fiyat 5'lerdeyken uyardım bu hissede olanları, Ayrılma Hakkı fiyatına bel bağlamayın, Ayrılma Hakkı fiyatı oldukça aşağıda diye. 5.60'lardan 3.25'lere kadar düşmüş bir hissede gelişmeleri vermeyelim mi?

O zaman burda ne arıyoruz?

Dün saat 16.10'da 3.40 gördü 16.55'de 3.74 gördü, kar marjı %10
    Bugün saat 10.05'de 3.42 idi 10.20'de 3.78 gördü, kar marjı %10.5
    Bugün saat 12.20'de 3.25 idi 17.20'de 3.49 gördü, kar marjı %7.3

Hisse görüldüğü üzere gayet volatil, bundan yararlanmayalım mı?

Hisse 7.92'lere giderken burda neden güzel ve uyaran yorumlara rastlamadık da, fiyat 3.40'lara düşmüşken detay ve kap haberleri verince mi rahatsız olunuyor? Bu da benim meramım.
    2011 den bu yana arşivdeki mesajlarda dahil ve hatta yükseliş başlamadan önce ve düşüş başlamadan önce uyardım uyarılarımı geriye doğru tararsan görürsün.169 nolu mesajdaki alıntılar bunlardan birazı. Sen faydalanacaksan tahtada alıp satarsın eline vuran yok.Dün fiyat cazip dediğin yerin 25 kademe altına geldi.Belki de zarar etmelerine sebebiyet vermiş olabilirsin. Tahtada geleni geçeni malladılar.Parayı yerden mi spürüyorlar 3.25e indir 3.62 den ayrılma hakkıyla mal topla.
    Son düzenleme : batuhan19; 26-04-2019 saat: 19:08.

8. Zararda olanlar zaten mecbur mal taşımaya yeni mağdurlar oluşmasın derdindeyim ne alın diyorum neden satın diyorum.Bu adamlar 2011 de aynı dalavereleri yaptılar ve şuanda kamu davası açıldı mahkemelikler.Birde 2011 bizzat geçmiş sabıkası temiz olmayan yatırımcı ilişkilerini aradığımızda telefonlara çıkan Ahmet adlı şahıs vasıtasıyla dolandırıldık.Bu da siz ek dip not olsun.

Sayfa 25/82 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •