Sayfa 30/82 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Benim de demek istediğim bu büyük paranın ne olacağı.
    Hissenin grafiğine bakıldığında yatırmcıya layık gördükleri rakam da komik gibi, onun için pek kimse o fiyattan vermez diye düşünüyorum. Zamanla bunlar da anlayackalar zaten.
    simdi soyle bir kabataslak hesap yaparsak kasaya girecek olan nakit para hisse basi 9 lira yapiyor

yatırım tavsiyesi degildir

otelin faaliyet kari 4.5 milyon euro satiş fiyati 32 milyon euro.

anex group için mükemmel bir anlaşma.

105.000 m2 arazi 559 odali otel + 312 adet villa/binadan ve aktivite alani olan bir turistik yapi burasi sadece sifirdan yapim maliyeti ve arsa tahsisini bile dusunseniz bedava bugune kadar yapilan PR maliyetlerini saymiyorum bile

anex rusya'dan müsterileri ozel olarak buraya yonlendirse kabataslak 5 yilda otel kendini amorti ediyor. geriye kalan 30 yıl full kar (2054 yilina kadar tahsisli)

heralde sonrasi icinde tahsisi uzatirlar

Son düzenleme : hayek; 09-08-2019 saat: 13:15.

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    otelin faaliyet kari 4.5 milyon euro satiş fiyati 32 milyon euro.

anex group için mükemmel bir anlaşma.

105.000 m2 arazi 559 odali otel + 312 adet villa/binadan ve aktivite alani olan bir turistik yapi burasi sadece sifirdan yapim maliyeti ve arsa tahsisini bile dusunseniz bedava bugune kadar yapilan PR maliyetlerini saymiyorum bile

anex rusya'dan müsterileri ozel olarak buraya yonlendirse kabataslak 5 yilda otel kendini amorti ediyor. geriye kalan 25 yıl full kar.

heralde sonrasi icinde tahsisi uzatirlar

2054 yılına kadar üst kullanım hakkı Utopya'nın 5 senede maliyeti çıkartır, 30 yıl X 4.5 milyon Euro kaç eder.
    Ayrıca Anex grup çok büyük otelleri işlettiği için bu 4.5 milyon Euro yılık karı da artıracak tecrübede, çok karlı çıkacak.
    Burada asıl mağdurlar yani hisseyi 5-6-7 lerden alanlar zararlarını nasıl kapatacaklar, bu önemli.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    2054 yılına kadar üst kullanım hakkı Utopya'nın 5 senede maliyeti çıkartır, 30 yıl X 4.5 milyon Euro kaç eder.
    Ayrıca Anex grup çok büyük otelleri işlettiği için bu 4.5 milyon Euro yılık karı da artıracak tecrübede, çok karlı çıkacak.
    Burada asıl mağdurlar yani hisseyi 5-6-7 lerden alanlar zararlarını nasıl kapatacaklar, bu önemli.
    sn. bawer

kasaya neredeyse hisse basi 9 lira para girecek. ayrilma hakki 3.62 ! komik rakamlar

dediginiz nokta onemli nokta

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bawer

kasaya neredeyse hisse basi 9 lira para girecek. ayrilma hakki 3.62 ! komik rakamlar

dediginiz nokta onemli nokta

Her iki taraf da ihya olacakken hissedarları ihya etmese de en azından 4-5 lira olması lazımdı, vicdanen rahatsız olacakları bir rakam.

sn. bawer

ekimde ütopya world otelde bedava tatil var diyorlar

inşallah

sn. sebetra sizi de bekliyoruz

hisse ağlıyor resmen bedavayım diye ! uğrayanı yok

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bawer

ekimde ütopya world otelde bedava tatil var diyorlar

inşallah

sn. sebetra sizi de bekliyoruz

Gideriz, Antalya her daim sıcaktır zaten.
    Bİr ara fiyat ve doluluk durumuna baktım, full ve kişi başı 1.100 TL olarak görünüyordu, ama bedava yanından bile geçirtmezler, ama biz de ortak olduğumuza göre ve genel kurulu orda yaparlarsa neden olmasın..

Sayfa 30/82 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •