Sayfa 33/82 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Az daha bekleyin arkadaşlar, avodda ufak bir meselemiz var, halledip geliyoruz umarım uçmaz o zamana kadar..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sn. sebetra , sağolun

burda promosyonlu satış donemi bir muddet daha devam edecek gibi gozukuyor.

arkadaslar hala baskilayarak biseyler alacaklarini zannediyorlar.

uzulmeyin sizde yetisirsiniz insallah

Alıntı Originally Posted by Sebetra Yazıyı Oku
    1 numarasın sayın HAYEK yorumlar efsane.
    Ama senin taşıma ucretininde maasallahi var.
    Ama sezonun en can canlı dönemi seninde hakkindir.

İhlgm da Ayrılma hakkini kullanip gelicem ama oda 10 gün sürecek. Bu hisse beni beklemez.

Mi Note 3 cihazımdan gönderildi. Yatırım tavsiyesi değildir.
    yatırım tavsiyesi degildir

19.5 milyon zarar 6 aylikta, beklenen rakam ! süpriz yok

otel ile alakali finansman giderlerinden kaynakli, ama oteli sattik artik ! problem kisa bir zaman icerisinde cozulmus olacak

isparta elektrik 6 ayda 2 milyon kusur kar aciklamis. 12 aylikta 5 milyon kar aciklasa, 10 fk icin 50 milyon piyasa degeri yapar. bu hes isine sicak bakiyorum.

once su 225 milyon kasaya bir girsin bakalim

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    19.5 milyon zarar 6 aylikta, beklenen rakam ! süpriz yok

otel ile alakali finansman giderlerinden kaynakli, ama oteli sattik artik ! problem kisa bir zaman icerisinde cozulmus olacak

isparta elektrik 6 ayda 2 milyon kusur kar aciklamis. 12 aylikta 5 milyon kar aciklasa, 10 fk icin 50 milyon piyasa degeri yapar. bu hes isine sicak bakiyorum.

once su 225 milyon kasaya bir girsin bakalim

Zararlı bilanço gönderip veren olur belki diye bekliyordu tahtacı, o da geçti.
    Boş beklentilere girmeyi bırakmalı artık bu tahtacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zararlı bilanço gönderip veren olur belki diye bekliyordu tahtacı, o da geçti.
    Boş beklentilere girmeyi bırakmalı artık bu tahtacı.
    aynen katiliyorum sn. bawer

burda baskilayarak mal gelmez. zaten 3.62 ayrilma hakki var, niye versin insanlar ? en kotu 1-2 ay daha beklerler.

zaten millete epey yukaridan vermisler.

her gecen gun eldeki mali kaptirmaya devam ederler.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    aynen katiliyorum sn. bawer

burda baskilayarak mal gelmez. zaten 3.62 ayrilma hakki var, niye versin insanlar ? en kotu 1-2 ay daha beklerler.

zaten millete epey yukaridan vermisler.

her gecen gun eldeki mali kaptirmaya devam ederler.

Buralardan toplayabildiği kadarıyla toplama gayretinde, eskiler yani hisseyle ilgilenenler zaten yüksekten yakalanmışlar, alım için paraları kalmadığını biliyor.
    Sonuçta tahtadan 1 milyon toplasa dünya kadar para kazancak. Ama buralardan zor artık, kendi maliyetini biraz yükseltmeli.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Buralardan toplayabildiği kadarıyla toplama gayretinde, eskiler yani hisseyle ilgilenenler zaten yüksekten yakalanmışlar, alım için paraları kalmadığını biliyor.
    Sonuçta tahtadan 1 milyon toplasa dünya kadar para kazancak. Ama buralardan zor artık, kendi maliyetini biraz yükseltmeli.
    1 milyon lot toplama imkani yok zaten takasa bakildiginda takasin %70'i derli toplu duruyor. onun derdi 100-200 bin lot alabilirmiyim. gunlerdir ugrasiyor. hep ayni adamlar alip veriyor. klasik hareketler bunlar , tahtada %90 fiktif islemler dondugunu net belirtebilirim.

zaten hacim de azaldi

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    1 milyon lot toplama imkani yok zaten takasa bakildiginda takasin %70'i derli toplu duruyor. onun derdi 100-200 bin lot alabilirmiyim. gunlerdir ugrasiyor. hep ayni adamlar alip veriyor. klasik hareketler bunlar , tahtada %90 fiktif islemler dondugunu net belirtebilirim.

zaten hacim de azaldi

Artık onların da anlamaları lazım buradan mal gelmeyceğini, belki 3,50-4 olursa biraz tahtaya mal gelir yoksa grafikte görüldüğü üzere maliyetlerin ağırlığı 8 civarı. Zekai ağa çok pinti çıktı, az biraz çalıştır artık kasaya girecekleden.

Sayfa 33/82 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •