Sayfa 35/82 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bawer

açık ve net soyluyorum su anda bist icinde hicbir sirketin bunun gibi bir beklentisi yok !

inanilmaz nakit para girisi olacak.

yatırım tavsiyesi degildir
    Ondan hiç şüphem yok da Ağa yatırmcıyı çağrıya zorlarsa ne anladık bu işten, satıştan hisse başı dünya para olacak ama üçte birini dayatacak adalet mi bu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ondan hiç şüphem yok da Ağa yatırmcıyı çağrıya zorlarsa ne anladık bu işten, satıştan hisse başı dünya para olacak ama üçte birini dayatacak adalet mi bu.
    yani ben ayrilma hakkinin sadece sigorta olarak dusunuyorum o cepte zaten.

en kotu %15 net geriri var.

ama bu hissenin en az 6'lı rakamlarda olmasi lazim. bakin en dip diyorum. kasadaki net kalacak olan paraya esit degeri buda.

3. Yine de şu devir işi bitsin de genel kurulda niyetlerini bir öğrendikten sonra karar veririz.
    Onca nakit ne amçla kullanılacak, borçlar sıfırlanacak 154 milyon da cepte kalacak sonuçta.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yine de şu devir işi bitsin de genel kurulda niyetlerini bir öğrendikten sonra karar veririz.
    Onca nakit ne amçla kullanılacak, borçlar sıfırlanacak 154 milyon da cepte kalacak sonuçta.
    kesinlikle.

bu arada bunlarin isparta elektrik sirketinj de es gecmeyelim kabataslak 5 milyon yil sonu kar gelse 10-15 arasi fk ile min. 50-60 milyon eder

kardesler erken uyandi ! dediler mallar gidiyor

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kardesler erken uyandi ! dediler mallar gidiyor

hayir ufak ufakta aliyorduk. nasil huylandilar anlamadim gitti. ne guzel takiliyorduk 3.10-3.15

sn. bawer sizden korktular sanirim.

buna benzer boyner de de ufak ufak aliyorduk, adamlar nasil uyanmisti, tamam o grup epey zeki idi ama bunlar ??? demekki bunlarda zeki ??? demekki

aldiklarimizi zekai amcaya 3.62 den hediye edecegiz !

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hayir ufak ufakta aliyorduk. nasil huylandilar anlamadim gitti. ne guzel takiliyorduk 3.10-3.15

sn. bawer sizden korktular sanirim.

buna benzer boyner de de ufak ufak aliyorduk, adamlar nasil uyanmisti, tamam o grup epey zeki idi ama bunlar ??? demekki bunlarda zeki ??? demekki

aldiklarimizi zekai amcaya 3.62 den hediye edecegiz !

Mücahit ve Besim'in aşağısında kalmayı kendine yakıştırmaz Zekai Ağa, ileride cömertliğini ıspatlayacaktır diye umut ediyorum.
    Belki de bugün Mücahitten kazananlar az bir şey tırtıkladılar. Benim bildiğim Zekai Ağa 3-5 kademe hareketi yakıştırmaz kendine, destek atarsa kendini hissettirir.

8. Ağanın hissesi teknik olarak da güzelleşti, uzun aradan sonra direnç üstünde kapattı, süründürdüğün yeter artık tahtacı, az biraz ilerle bakalım, buralardan mal gelmez tahtaya anla artık.

Sayfa 35/82 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •