Sayfa 36/82 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ağanın hissesi teknik olarak da güzelleşti, uzun aradan sonra direnç üstünde kapattı, süründürdüğün yeter artık tahtacı, az biraz ilerle bakalım, buralardan mal gelmez tahtaya anla artık.

sn. bawer

biraz daha bekleyeydi iyiydi !?

tam ne guzel puntuna getirmis mali ufak ufak cekiyorduk, onlarda sagolsun veriyordu.

bu promosyonlu satislari erken bitirirlerse uzulurum valla.

zekai amcaya paketliyorum 3.62 teslimati yapariz.

tabi genel kurula gidip bir gorelim. cunku sirketin su an dip 6 lira olmasi lazim.

yatırım tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bawer

biraz daha bekleyeydi iyiydi !?

tam ne guzel puntuna getirmis mali ufak ufak cekiyorduk, onlarda sagolsun veriyordu.

bu promosyonlu satislari erken bitirirlerse uzulurum valla.

zekai amcaya paketliyorum 3.62 teslimati yapariz.

tabi genel kurula gidip bir gorelim. cunku sirketin su an dip 6 lira olmasi lazim.

Ben de kolladım ama vermeye hiç niyeti yoktu sn.Hayek, düşmeyen hisse çıkar, artık elde ne varsa onunla idare edeceğiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bir de 3 Eylül'deki olağan genel kurulunda ortaklarının yüzlerine batacak bir fiyata çıkarmaları gerekir, 8 lerden gömmüşler malı en azından yarı fiyatında olacakki milletin yüzüne baksın Zekai Ağa.

4. Sn Bawer, sn Hayek
    Biraz abartmıyor musunuz?
    Anlaşılan alımlarınızı tamamlamışsınız.. % 15-20 getiriyi garantilemişsiniz. Bırakın düşürmek isteyen düşürsün, belki nasiplenecek birileri çıkar.
    Biz daha hedefin 1/3 ünü toparlayabildik. Siz yazmaya başlamadan ne güzel tırtıklıyorduk 2,98/3,08 aralığından.
    Bu arada orman bakanlığı ile iletişime geçtiniz mi olumsuz görüş olup olmadığı ile ilgili?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Sn Bawer, sn Hayek
    Biraz abartmıyor musunuz?
    Anlaşılan alımlarınızı tamamlamışsınız.. % 15-20 getiriyi garantilemişsiniz. Bırakın düşürmek isteyen düşürsün, belki nasiplenecek birileri çıkar.
    Biz daha hedefin 1/3 ünü toparlayabildik. Siz yazmaya başlamadan ne güzel tırtıklıyorduk 2,98/3,08 aralığından.
    Bu arada orman bakanlığı ile iletişime geçtiniz mi olumsuz görüş olup olmadığı ile ilgili?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hakikaten cok uzgunum hedefledigim rakamin 1/5'ini alamadim.

adamlar marji daraltti ya

aslina bakilirsa 3.25 itibari ile hala %11.5 kar marji var

hala kotu degil ama 3.35-3.40 bandina geldiginde bu is ölür. 3.62 ile marj almaya degmez noktada olur.

ama iste burda ayrilma hakkini kullanmak mantikli mi ? yani sadece elde kalan nakit 6 lira hisse basi yapiyor ???? iki arada bir derede kaldim + istedigim kadar pozisyon acamadim

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hakikaten cok uzgunum hedefledigim rakamin 1/5'ini alamadim.

adamlar marji daraltti ya

Henüz Ağa yok piyasada, sadece endeksle beraber hafif artıda, el atmazsa süründürmeye devam eder.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Henüz Ağa yok piyasada, sadece endeksle beraber hafif artıda, el atmazsa süründürmeye devam eder.
    bence yaniliyorsunuz sn. bawer

o havayi vermeye calisiyor sadece !

bakiyor kademe kademe satici gelecekmi diye ?

yahu burdan satan adamin acik soyluyorum salak olmasi lazim, hayir bir de gecmisteki maliyetlenmeleri gorunce tamamen sagliksiz dusunuyor olmasi gerekiyor.

burdan satici gelmez guzel kardeslerim 5-10-20 alirsin belki ama giden daha fazla olur !

(tahtadaki kardeslere soyluyorum) ha bakin ben sahsen bekliyorum asagida , bir de oyle dene ! baskila bak o zaman epey satici gelecek ! epey mal toplarsiniz !!!!

Sayfa 36/82 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •