Sayfa 4/82 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Vegas3 Yazıyı Oku
    kimse yok mu bu hisse de.
    acaba hedef neresi

2. 2011 yılında iteledi rakamların altında hala olsa ne olacakki 5 yılın kaybı 15 e giderse ancak telafi olur elinde olan 3-5 kişiyi mutlu etmez bu rakamlar.Daha yukarılar için de şirketin hiç bir temel değeriyle bağdaşmaz.Daha yukarılar yeni kurbanlar demek.

3.  Alıntı Originally Posted by batuhan19 Yazıyı Oku
    2011 yılında iteledi rakamların altında hala olsa ne olacakki 5 yılın kaybı 15 e giderse ancak telafi olur elinde olan 3-5 kişiyi mutlu etmez bu rakamlar.Daha yukarılar için de şirketin hiç bir temel değeriyle bağdaşmaz.Daha yukarılar yeni kurbanlar demek.
    Sn.batuhan19, bende yok ama izlediğim kadarı ile sanki 15 olmasa da belki 8-9 seviyelerine çıkabilir diye tahmin ediyorum, tamamen şahsi görüşüm ve yatırım tavsiyesi değildir.

4. hareketleri güzel,göstegeler aşırı alımda biraz buraları sindirirse tl bazlı 5,60 lar ilk durak,sert yukarı hareketlerde dikkatli olmak lazım ,kağıdı 5 dakikada çakabiliyorlar,,alt alış kademeleri pek dolmuyor....teknik olarak güzel duruyor ,bir yüzde 50 potansiyel var gibi......selamlar....

Film anlaşıldı otelin ekspertiz raporunu çıkarmışlar yakında bedelsizi açıklarlar fiyatıda yukarı çekmişken acemi sazan yatırımcı peşine düşerler bedelsizi duyan sazanlara malı veririer akıllı olun çakallara yem olmayın y.t.d

6. Borçlu şirket parayı nereden bulacak da bedelsiz yapacak, yeniden değerlemedeki artış özsermaye kaleminde değer artışı gösteriliyor fakat ödenmiş sermaye olarak gösterilemiyor, 2012 bedelsiz başvurusunun kaynağı da reddedilme sebebi de buydu..hem bu kaçıncı değerleme..
    benim tahminim ya bedelli gelir ya da sahip oldukları bir kısım hisseleri de borsada okutabilirler..
    yatırım tavsiyesi değildir..

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bu şirket tam bir dolandırıcı şirketi yıne mılletı dolandıracagı rakamlara getırmışler aman dıkkat yenı madurlar ve senaryo hep aynı daha 1 yıl once 1 tl idi şimdi nereye çıkmış 1 tl iken işlem olmuyordu şimdi yazan çizende cogalmıs hayde hayırlısı beni daha önce dolandırdılar bin beddua ettım aman sizde benım durumuma düşmeyin 2-3 yıl önceki yorumları bır okuyun istersenız ondan sonra bu kagıtla ılgılı yazın

Sayfa 4/82 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •