Special Days Image
Sayfa 41/82 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

beyhude hareket tarzı ! islemlerin %90'i fiktif

bakiyorum hep ayni adamlar ayni hareketler, zaten yazilacaklar da yazildi bir muddet beklemeye geciyorum

yatırım tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    beyhude hareket tarzı ! islemlerin %90'i fiktif

bakiyorum hep ayni adamlar ayni hareketler, zaten yazilacaklar da yazildi bir muddet beklemeye geciyorum

Ben de beklemeye geçiyorum, emek harcamaya değmez, rahat rahat oynamaya devam etsinler bakalım.
    Salı günkü genel kurulda kulaklarını biraz çekiverin sn. Hayek, o kadar parayı tek başlarına yemeyi akıllarından geçirmesinler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ben de beklemeye geçiyorum, emek harcamaya değmez, rahat rahat oynamaya devam etsinler bakalım.
    Salı günkü genel kurulda kulaklarını biraz çekiverin sn. Hayek, o kadar parayı tek başlarına yemeyi akıllarından geçirmesinler.
    nasipse bir gidelim

4. En yüksek 3.35 gördü.
    AO 3.29
    Hacim 1.milyon 110 bin
    Günü %0.31 ile 3,25 kapattı.

Her şeyiyle sakat bir hareket, Genel kurula 3.40 üstü gittmeyi hayal ederken 3.30 üstü bile kapatamıyorlar, toplantıda yatırmcının yüzüne nasıl bakarlar acaba.

5. Hissenin sahipsiz olduğunu gören irileri dün 3.35 lere çıkartıp tecavüz edip bıraktılar.
    Bırakın 200 milyon lirayı, dünya senin olsa kaybolan itabarı geri alamazsın.
    Hissesne sahip çıkmayan patrondan bir şey beklemek yanlış olur.

Bakanlık onayı ne kadar bir sürede geliyor bu tarz devirlerde ve onaylanmaması gibi bir olasılık var mı? Yoksa bu yalnızca bir prosedür mü? Bilgisi olan arkadaşımız var mı?

Antalya'ya 8 ayda 10 milyon turist gelmiş

https://sptnkne.ws/9BY4

Rusya'nin en buyuk tur operatoru olan ve ayni zamanda otelide satin alan anex grup'un kazanacagi parayi varin siz hesap edin

hakikaten anex icin satis fiyat muazzam makul !

Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Bakanlık onayı ne kadar bir sürede geliyor bu tarz devirlerde ve onaylanmaması gibi bir olasılık var mı? Yoksa bu yalnızca bir prosedür mü? Bilgisi olan arkadaşımız var mı?
    Bunlar daha Antalya'dan Ankara'ya getiremedi ler olayı sanırım bu hafta genel kurul var
    Katilin hesap sorun beceriksizler den
    Yoksa bunların onay için acelesi yok
    Gibi dövizin yükselmesini bekliyorlar acaba
    Yy.tv.degildir

Sayfa 41/82 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz