Sayfa 52/82 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Sanki bu işte başka bir iş var. Eger 362 garanti olsa tahtaci bunu burada tutmaz.Yakında anlarız.y.t.d.

Alıntı Originally Posted by ilkerhb71 Yazıyı Oku
    Sanki bu işte başka bir iş var. Eger 362 garanti olsa tahtaci bunu burada tutmaz.Yakında anlarız.y.t.d.
    Marj gayet dar bence ! Almak isteyen alabilir 2 ay sonra genel kurul olsa , faiz kadar getirir.

Tahtcıda problem yok ! Akıllı adamlar

yatırım tavsiyesi degildir

3. Devir ne oldu Zekai bey, Ankara'dasınız ve ufacık bir işi haledemiyorsanız ne diyim size.
    Şimdi çoktan işi bitirip parayı cebinize koymanız gerekirdi.
    Az biraz daha gevşet de kalan marj alımak değsin bari, şimdilik 15-16 kademe kurtarmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Devir ne oldu Zekai bey, Ankara'dasınız ve ufacık bir işi haledemiyorsanız ne diyim size.
    Şimdi çoktan işi bitirip parayı cebinize koymanız gerekirdi.
    Az biraz daha gevşet de kalan marj alımak değsin bari, şimdilik 15-16 kademe kurtarmaz.
    Spk'ya yazdım 1 haftadır cvp yok

Ama şimdi baktım spk 24.9 da dilekçeyi almış. Bir kaç gün içinde cevap verir

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Spk'ya yazdım 1 haftadır cvp yok

Ama şimdi baktım spk 24.9 da dilekçeyi almış. Bir kaç gün içinde cevap verir

Sezon da bitti artık, niye hala ağırdan alıyorlar, ya da neden hissenin önüne takoz koyuyorlar.
    Her bakımdan yatırımcıya kaybettirmişsin zaten, oteli sattınız malı götürdünüz, hisseyi 1-2 lira çıkarın da millet zararı azaltsın bari, 3.62 çağrı fiyatında esir etmişken, şimdi o fiyata da götürmüyrlar.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sezon da bitti artık, niye hala ağırdan alıyorlar, ya da neden hissenin önüne takoz koyuyorlar.
    Her bakımdan yatırımcıya kaybettirmişsin zaten, oteli sattınız malı götürdünüz, hisseyi 1-2 lira çıkarın da millet zararı azaltsın bari, 3.62 çağrı fiyatında esir etmişken, şimdi o fiyata da götürmüyrlar.
    Valla keyifleri bilir !

Ama bunların planı çağrı sonrası gibi duruyor

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Valla keyifleri bilir !

Ama bunların planı çağrı sonrası gibi duruyor

Evet mantıklı, yoksa şimde 4 lerde falan olması lazımdı.
    İş bu hafta da bitmezse seneye sarkabilir, bir tane imza için aylarca bekelenir mi böyle yahu. Alıcı taraf RK kuruluna bile başvurdu.

8. Zekai efendi hem endekdeki ralliden etti, hem de çağrı fiyatına bile getirmiyor.
    Çifte kavrulmuş kazık attı yine yatırmcısına.

Sayfa 52/82 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •