Sayfa 55/82 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn .bawer

rekabet kurumunun hizmet standartlari bolumunde "birlesme ve devir ile alakali islemler" icin max. 1 ay icinde islemin tamamlanacagi belirtilmis.

ayrica / eger 1 ay icinde gorus bildirimi yapilmaz ise islemin resen kabul edildigi ifade buluyor.

bu durumda haber medyaya 23 eylul tarihinde dustugune gore 22 eylul gibi basvuru yapilmis olmali. bu durumda bugunu saymazsak max. 18 gun icinde rekabet kurumu onayi gelecektir diye dusunmekteyim.

fazla kacar taraflari kalmadi yani

yatırım tavsiyesi degildir
    Güzel bir ayrıntı yakalamışsınız, takipteyiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

26 eylul kararlarina baktim, do&co ve tat gida'nin kararlari vardi.

bunlarin basvuru tarihlerine baktim 16 agustos gorunuyor, kararin rekabet kurumu sutesinden tebligi ise 26 eylul olmus.

kabataslak 40 gun olmus !!!

3. Bugün yine Ayces yanına Maalt'ı da alarak tavana gidiyor, bu namısızın satışı olmasaydı eminim ki şuan 4.5-5 arası olurdu.
    Oteli sattıyorlar diye hissenin içine ettiler resmen, genelde çarğı yapan şirketlerin çoğunun kasalarında para çıkmasına rağmen çağrının çok üstüne çıkartırlardı, bununkine dünya para girecek ama hala o fiyatın altından işlem görüyor.

4. Hala bu işte başka bir iş var diyorum.Ters köşe yapmazlarsa iyidir. Yoksa niye böyle basarlar ki.y.t.d.

5. Ekim ayında biter diye umut ediyorum.
    Bİtmezse 500 ibn euro cepte kalır, oteli işletmeye devam, keyif yaparlar, hisse zaten yerin dibinde, olan hep yatırmcıya oluyor.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ekim ayında biter diye umut ediyorum.
    Bİtmezse 500 ibn euro cepte kalır, oteli işletmeye devam, keyif yaparlar, hisse zaten yerin dibinde, olan hep yatırmcıya oluyor.
    sizin daha önce vurgu yaptiginiz gibi , 3.6230 ayrilma hakki hikayesi tahtada bir "fren etkisi" yapti.

her iki yöne doğru , ne aşağı salıp marj birakiyorlar ne de yukari almiyorlar !

bunlar bunu sattilar, bu is bitti. orasi bana gore kesin. zaten orman bakanligi ok vermis sadece yazi gelecek + Rk da kisa surede cevap verecektir. zaten satis oncesi genel kurul yapmak zorundalar, cunku bu islemde ayrilma hakki kullanmak isteyenleri yasal mevzuata gore aradan cikarmak zorundalar.

sonrasi Allah kerim. muhtemelen hareket ayrilma hakki sonrasi olacak. ama bilebilmek mumkun degil.

adamlar hem.garanti ve risksiz hisse aldirip hemde ustune para kazandirmak istemiyorlar demekki !!!????

Son düzenleme : hayek; 04-10-2019 saat: 16:30.

7. Sabırla beklemeye devam

Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Sabırla beklemeye devam
    acelemiz de yok , sabahtan alt kademelere alışlarımızı girip bekliyoruz. tahtadaki kardesler ile artık birbirimizi biliyoruz onlarda sorun etmiyor, bazen veriyor bazen aliyorlar baya paralarini aldik haklarini helal etsinler artik

biz hergün alıcıyız , problem yok.

en kötü zekai ağanin elini öpüp harçligimizi aliriz genel.kurulda. artik ikramda da kusur etmezler sanirim, yeriz içeriz döner geliriz.

Son düzenleme : hayek; 04-10-2019 saat: 16:51.

Sayfa 55/82 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •