Sayfa 67/82 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    cok uzun suredir boyle kararli ve dengeli bir alim olmamisti ! en azindan bu seviyelerde.

yani bizde portfoyu bosalttik gibi, hepsini aldi. problem etmedi.

asagi gelirse kesinlikle aliciyiz, zaten cok da bir sure kaldigini sanmiyorum acikcasi. pek asagi birakacakmis gibi bir havasi yok bu sefer ! ama birakirsa son bir tur icin tekrar yogun alim yapmak icin bekliyorum.

o kadar da aptal degillerdir diyorum ama gecmiste yaptiklarini gorunce hala bir umidim var

yatırım tavsiyesi degildir
    Çağrıya 3-5 kademe kalmış zaten, çağrının anlamı kalmadı sn. Hayek, hayrını gör.
    Yİne geri verirse icabına bakılır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çağrıya 3-5 kademe kalmış zaten, çağrının anlamı kalmadı sn. Hayek, hayrını gör.
    Yİne geri verirse icabına bakılır.
    yani cagri fiyatinin kabataslak 9-10 kurus altina 1 teklik satis gonderdik aldi adamlar, dun ve bugun.

buna istinaden artik asagi gelmesi zor diyorum.

ama 45-48 arasi ciddi aliciyiz. (gerci artik kacinci tur oldu bilmiyorum , kendi kendime bile ayip artik ya diyorum)

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yani cagri fiyatinin kabataslak 9-10 kurus altina 1 teklik satis gonderdik aldi adamlar, dun ve bugun.

buna istinaden artik asagi gelmesi zor diyorum.

ama 45-48 arasi ciddi aliciyiz. (gerci artik kacinci tur oldu bilmiyorum , kendi kendime bile ayip artik ya diyorum)

Yazdıklarınıza katılıyorum,ilaveten karanlık odaya girişte alış kademelerinde 308 bin küsür lot vardı,karanlık oda çıkışında alış lotları yaklaşık 1,5 milyon lota çıktı.Güç gösterisi yaptı resmen.Bunca aydır böyle bir lot görmemiştim bu tahtada.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    Yazdıklarınıza katılıyorum,ilaveten karanlık odaya girişte alış kademelerinde 308 bin küsür lot vardı,karanlık oda çıkışında alış lotları yaklaşık 1,5 milyon lota çıktı.Güç gösterisi yaptı resmen.Bunca aydır böyle bir lot görmemiştim bu tahtada.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o zaman gozleri bizim hisselerdeymis , ayip diyorum surda 3 kurus para kazandik, gozlerine batti

neyse sagolsunlar

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    o zaman gozleri bizim hisselerdeymis , ayip diyorum surda 3 kurus para kazandik, gozlerine batti

neyse sagolsunlar

Tamamen tesadüf efenim, naıl oluyor da hepimizin verdiği günün ertesinde 20 kademe prim yapıyor yahu.
    Lot lot takip ediyorlar bence, artık başka kapılara bakmak lazım, artık bizi istemiyorlar burada.

Tamamen tesadüf efenim, naıl oluyor da hepimizin verdiği günün ertesinde 20 kademe prim yapıyor yahu.
    Lot lot takip ediyorlar bence, artık başka kapılara bakmak lazım, artık bizi istemiyorlar burada.
    bence de. bugun kapattim pozisyonu 3.65 lerde "KALAN 40 bin lotcuğu" da verdik.

Allah bahtini acik etsin.

tum arkadaslara tsk ederiz. ihlas gm'nin pesinden bu da iyi ve guzel sonuclandi Allahin izniyle.

kalan tum yatirimci arkadaslara bol kazanclar dilerim. sn. bawer grss uzere

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

tum arkadaslara tsk ederiz. ihlas gm'nin pesinden bu da iyi ve guzel sonuclandi Allahin izniyle.

Hayrını görün dostum.
    Ben dün kapattım defteri, inşallah başka bir hissede yine görüşürüz, herkese bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Hayrını görün dostum.
    Ben dün kapattım defteri, inşallah başka bir hissede yine görüşürüz, herkese bol kazançlar.
    Güle güle harcayın arkadaşlar, biz maalesef doldur boşaltlardan faydalanamadık, filmin sonunu görmek istiyorum..

Sayfa 67/82 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •